Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

#Elvis Presley

Elvis Presley (1935 - 1977).

FOTO Kráľ rokenrolu Elvis Presley (†42): HROZNÁ SMRŤ na záchode! Čo sa legende naozaj stalo?

Kráľ rokenrolu, sexidol a biely muž s čiernym hlasom. Pod týmito prívlastkami milióny fanúšikov po celom svete poznajú speváka Elvisa Presleyho († 42). Medzi jeho najväčšie hity patrí Always On My Mind, My Way, Jailhouse Rock či Heartbreak Hotel. Jeho manželkou bola nádherná Priscilla, ktorá si počas ich vzťahu vytrpela množstvo vecí. V týchto dňoch do kín mieri nový film Elvis o tomto slávnom umelcovi.

Tigra sa nakoniec zbavil, keď Keňa napadla susedku, ktorá preskočila Tysonov plot a chcela sa s ním zahrať.

FOTO Deň domácich miláčikov v réžii celebrít: Tysonov tiger susedke odhryzol ruku

Psy a mačky možno patria k najobľúbenejším domácim miláčikom, pokiaľ ide o bežných ľudí, no pre celebrity sú očividne nudné. Vo svete šoubiznisu totiž platí, že čím bláznivejší zverinec, tým lepšie – hoci v niektorých prípadoch človek nevie, čo je šibnutejšie; či samotná domáca zoo, alebo chovatelia, ktorí ju prevádzkujú.

Riley Keough

FOTO Vnučka Presleyho vyrástla do krásy: Zverejnila sexi foto! Takto vyzerá v spodnej bielizni!

Kiež by sa toho dožil. Z jedinej vnučky Elvisa Presleyho nielenže vyrástla krásna žena, no má aj srdce na správnom mieste. Danielle Riley Keoughová (32) sa živí ako herečka a modelka a je dcéra speváčky Lisy Marie Presleyovej, jedinej dcéry zosnulého Elvisa Presleyho. Svoje postavenie a telesnú krásu však využila na dobrú vec.


Video