Moderné klimatizácie sú vďaka vysokej energetickej účinnosti a inovatívnym chladivám šetrné k životnému prostrediu aj k vašej peňaženke. Najnovšie modely sú vybavené citlivým, často až bezprievanovým chladením a filtrami, ktoré zo vzduchu odstránia baktérie, vírusy, prach alebo alergény. Vďaka ovládaniu cez mobil si môžete dať domácnosť vychladiť pri odchode z práce alebo sa môžete spoľahnúť na zabudovanú umelú inteligenciu. No najmä sa môžete spoľahnúť na to, že leto prežijete bez prehriatia a problémov, komfortne a s chladnou hlavou.

Nie každý je expert na klímu

Ponuka klimatizácii na trhu je ohromná. Nie je sa čomu čudovať, leto na Slovensku je každým rokom teplejšie a dlhšie. No nie každý si vie s výberom klimatizácie poradiť, práve preto je istejšie obrátiť sa na experta na klímu. Comklima funguje na slovenskom trhu už od roku 1999 a pýši sa viac ako 50-tisícmi predanými klimatizáciami. V ich ponuke nájdete klimatizácie značiek Daikin, Samsung, AlpicAir či Unico. S výberom vám radi poradia osobne v siedmich značkových showroomoch v Bratislave, Komárne, Šamoríne, Kráľovej nad Váhom, Trnave, Košiciach a Trebišove alebo na Studenej linke 18 321.

Pri montáži klimatizácie sa poriadne zapotíte

Odborná montáž klimatizácie je náročnejšia, ako sa na prvý pohľad zdá. Inštalácia klimatizácie vyžaduje odborné náradie a prístroje, preto ju musí vykonať odborný technik. Moderné klimatizácie tiež obsahujú špeciálne chladivá – látky podliehajúce Kjótskemu protokolu, preto sa vyžaduje, aby inštaláciu a servis klimatizácií vykonávali iba odborníci. Ak sa nechcete zapotiť, montáž je lepšie nechať na expertov.

Comklima má viac ako 60 vlastných montážnikov a zabezpečuje všetky služby, ktoré pri riešení domácej, ale aj pracovnej klímy či vzduchotechniky môžete potrebovať – od vypracovania projektovej dokumentácie alebo návrhu technického riešenia, cez realizáciu až po pravidelný servis a údržbu. Ušetríte si starosti a neprídete o záruku na zariadenie.

Klimatizácie Daikin

Jednou z najlepších značiek klimatizácií, ktoré spoločnosť Comklima ponúka, je Daikin. Klimatizácie Daikin sú známe svojou vysokou kvalitou a energetickou účinnosťou. Nie nadarmo vyhrávajú svetové dizajnové ocenenia – dizajnovo sa hodia do každej miestnosti alebo priestoru. Napríklad, výstižne nazvaná klimatizácia Daikin Stylish má na konte ocenenie Good Design Award a IF DESIGN AWARD. Klimatizácie Daikin sú tiež vybavené pokročilými technológiami, ako sú inteligentné snímače, ktoré zistia, kedy je miestnosť prázdna a automaticky upravia teplotu, aby šetrili energiu, alebo perfektnými filtrami, ktoré odstraňujú zo vzduchu baktérie, vírusy, alergény, pachy a prach.

Ako dlhoročne najväčší predajca značky Daikin na Slovensku je Comklima súčasťou špeciálneho programu Home Comfort Expert, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu služieb a pre zákazníkov znamená získanie osobitých výhod a ešte lepších záručných a reklamačných podmienok.

nová Daikin Emura
Zdroj: Daikin
nová Daikin Emura

Bezprievanové klimatizácie Samsung

Medzi najobľúbenejšie klimatizácie na Slovenskom trhu patria nepochybne klimatizácie Samsung WindFree. Využívajú jedinečnú technológiu WindFree na rovnomernú distribúciu chladného vzduchu v celej miestnosti bez vytvárania prievanu. Ochladený vzduch sa šíri cez 23 000 mikrootvorov a vďaka senzoru pohybu osôb je smerovaný najmä do priestoru, kde nie sú ľudia. Sú ekologické, vybavené integrovanou umelou inteligenciou, ovládaním hlasom cez smartfón a najmodernejšou filtráciou vzduchu.

klimatizácia Samsung Windfree
Zdroj: Samsung
klimatizácia Samsung Windfree

Pohodová domáca klíma však nemusí stáť len na klimatizácii. V ponuke Comklima nájdete aj čističky vzduchu, lokálne rekuperácie, či čoraz obľúbenejšie ekologicky aj ekonomicky výhodné tepelné čerpadlá. Pozrite si ich kompletnú ponuku na www.comklima.sk.

Studená linka: 18 321
Facebook/ Instagram: @comklima