Práca z domu dnes už nie je len neuskutočniteľnou víziou. Okrem množstva výhod však prináša aj istý stereotyp. Kúpeľný ostrov v Piešťanoch ponúka zamestnávateľom unikátne riešenie spájajúce blahodarné účinky na zdravie, imunitu a v neposlednom rade aj motiváciu zamestnancov.

Pravidelné online porady, konferenčné hovory a virtuálne stretnutia sa stali samozrejmosťou a aspoň čiastočne navodzujú pocit, že aj doma na gauči sú zamestnanci súčasťou kolektívneho diania. Avšak, týždne a mesiace mimo bežného pracovného ruchu bez možnosti socializácie sa aj napriek tomu podpisujú na pracovnom výkone.

Zamestnávatelia, ktorým záleží na pohodovom a zdravom pracovnom napredovaní majú teraz možnosť vďaka novinke v ponuke služieb siete hotelov Ensana v Piešťanoch urobiť pre povzbudenie a zvýšenie produktivity svojich zamestnancov ešte niečo naviac. Štatút zdravotníckeho zariadenia a maximálna starostlivosť o bezpečnosť bez narušenia komfortu pobytu umožňuje Kúpeľom Piešťany ponechať svoje brány otvorené pre hostí aj v súčasnej mimoriadnej situácii.

Reštart na nezaplatenie
Hotel Thermia Palace a hotel Esplanade sa vďaka novinke v širokej ponuke služieb môže na pár dní či týždňov stať novým pracoviskom pre váš kolektív. Izby s ponukou kompletného vybavenia na ničím nerušené plnenie pracovných povinností sa zmenia na malú oázu, vďaka ktorej všetky povinnosti pracovného dňa ubehnú pohodovo s prísľubom večera stráveného na niektorej z procedúr, v bahnisku, zrkadlisku, wellness, fitness či v inej vychýrenej časti piešťanského Kúpeľného ostrova. Ľudí uprednostňujúcich pohyb na čerstvom vzduchu nadchnú možnosti prechádzok či rekreačného behu v očarujúcom prírodnom prostredí piešťanských kúpeľov.

Ilustračné foto.
Zdroj: Ensana Health Spa Hotels
Ilustračné foto.

Práca zbehne ako voda
Blahodarné účinky zmeny prostredia, termálnej vody vyvierajúcej z hĺbky 200 metrov, unikátneho bahna a profesionálnej starostlivosti odborníkov sľubujú zlepšenie imunity, stavu pokožky i dlhým sedením zaťažovaného pohybového ústrojenstva. Atmosféra jedného z najväčších kúpeľných komplexov v Európe si získa vašu priazeň a zásobí vás množstvom pozitívnej energie. Súčasťou unikátnej ponuky je aj pretestovanie hostí na COVID – 19 pred ubytovaním sa a zvýšené hygienické opatrenia starajúce sa o maximálnu bezpečnosť bez narušenia komfortu hostí. Balíček je inšpiráciou pre zamestnávateľov, no špeciálne služby a luxus kancelárie s hotelovým komfortom si môžu dopriať aj jednotlivci.

Ilustračné foto.
Zdroj: Ensana Health Spa Hotels
Ilustračné foto.

Aj bez štatistík či výskumov je známe, že produktivita, kreativita a výkonnosť idú ruka v ruke s dobrým pocitom. Investícia do relaxu, profesionálnej starostlivosti, zmena prostredia a skĺbenie príjemného s užitočným sa preto jednoznačne zúročí.

Všetky potrebné informácie o obsahu balíčka, podmienkach rezervácie a procedúrach získate na stránke www.ensanahotels.com/sk. Kontaktovať nás môžete aj priamo na [email protected] alebo telefonicky na čísle 033 775 9960.