Drvivá väčšina investorov a bežných ľudí sa vo svojich začiatok snaží nájsť nejaký ,,svätý grál“ investovania. Veď za tie roky určite musel niekto vymyslieť nejakú zaručenú stratégiu, ktorá musí stále fungovať. Miliardári a legendy v investovaní ako Warren Buffett používajú určite nejaké pravidlo, vďaka ktorému vedeli zarobiť milióny.

Ako by sa ináč stali tak bohatými? Ako je možné, že za tie roky nahromadili také bohatstvo? Existuje vôbec nejaké zlaté overené pravidlo ktoré funguje?

Dopredu treba povedať, že investovanie je veľmi zložitá ,,disciplína“ a ani Warren Buffet, ani nikto iný nemá patent na rozum. Aj on a rôzni legendárni investori mali niekoľkokrát veľmi zlý úsudok a veľakrát sa popálili.

Avšak, ak by som mal povedať jednu zaručenú stratégiu, či inak povedané metódu, ktorá napríklad aj z Warrena Buffetta spravila miliardára, tak je to táto:

Jakub Kraľovanský

V roku 2017 dokončil odbor ,,Medzinárodný obchod" na EUBA. Už vtedy sa začal full-time zaoberať svetovými trhmi. V tom čase ho najviac zlákali kryptomeny. Od tohto momentu sa denno-denne venuje svetovým trhom, akciám, komoditám, centrálnym bankám, ale najmä kryptomenám. Jeho cieľom je edukovať ľudí a priblížiť im ,,Svet Investícií." Je autorom vzdelávacieho projektu Trader 2.0 a Youtube kanálu Trader 2.0

Upozornenie

Upozornenie: Redakcia sa nemusí stotožňovať s názorom autora