Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

#delta variant

Epidemiologička Henrieta Hudečková očakáva nárast prípadov infikovaných covidom aj bez ohľadu na návštevu pápeža Františka. Podujatia s pápežom však môžu epidemiologickú situáciu zhoršiť.

Epidemiologička: V TENTO DÁTUM na číslach uvidíme, čo spravila návšteva pápeža!

Desaťtisíce nadšených veriacich v Prešove, Košiciach aj v Šaštíne vítali pápeža Františka. V čase nástupu tretej vlny na Slovensku ide o veľké riziko šírenia doteraz najinfekčnejšieho delta variantu. Podujatí sa mohli zúčastniť poväčšine len očkovaní, no ani tí nie sú pred infekciou na 100 percent chránení. Hlavná odborníčka ministerstva zdravotníctva pre epidemiológiu Henrieta Hudečková vysvetľuje, čo sa dá očakávať v najbližších dňoch. Ak sa ľudia nakazili, čísla by mali vyskočiť už v tento dátum!


Video

Dôležitý krok k digitalizácii upínania nástrojov: vďaka iTENDO² majú používatelia priamočiary spôsob monitorovania svojich obrábacích procesov.
PR článok
Biznis dnes 0:00

Digitalizácia pri 30 000 otáčkach

Prechádzky od stánku k stánku, rozhovory s odborníkmi, dotýkanie sa produktov a prezeranie si produktov v akcii. To všetko bolo možné opäť na EMO v Miláne. Popredný veľtrh pre kovoobrábanie ponúkol možnosť medzinárodného priemyselného podujatia od 4. do 9. októbra 2021.