Reťazec Tesco odmení svojich zamestnancov ďalším mimoriadnym bonusom. Má ísť o poďakovanie za ich prácu, keď v súčasnej mimoriadnej situácii už viac ako rok zabezpečujú potraviny pre ľudí vo všetkých regiónoch Slovenska. 

Zamestnanci Tesca v obchodoch a distribučných centrách dostanú finančnú odmenu vo výške 220 eur. Bonus im bude vyplatený už po štvrtý raz od vypuknutia pandémie. Celkovo Tesco na Slovensku zamestnáva takmer 9 000 ľudí, v predchádzajúcom roku investovalo do navýšenia ich miezd 13 miliónov eur.

JB 4 Kolín nad Rýnom - Ľudia s ochrannými rúškami kráčajú na hlavnej obchodnej ulici v Kolíne nad Rýnom 18. marca 2021 počas lockdownu. V Nemecku opäť stúpa počet nových prípadov nákazy koronavírusom. FOTO TASR/AP

Billboards from numerous shops line up at the main shopping street in Cologne, Germany, Thursday, March 18, 2021. Much of the retail business in German city centers is expected not to survive due to the months of lockdown. (AP Photo/Martin Meissner)
Neprehliadnite

Európska ekonomika sa vráti na predkrízovú úroveň na budúci rok, avizuje MMF

,,Chrániť zdravie kolegov a zákazníkov je aj naďalej našou absolútnou prioritou. Popritom teraz urobíme aj ďalší dôležitý krok - opätovne oceníme hrdinské úsilie kolegov Tesca. Ako poďakovanie za ich obetavú prácu a fantastické nasadenie kolegom v obchodoch a distribučných centrách bude vyplatený bonus v hodnote 220 eur," uviedol Martin Kuruc, CEO Tesca na Slovensku. Bonus bude vyplatený v pomere k odpracovaným hodinám za 12 mesiacov uplynulého finančného roka Tesca.