Nemusíte mať pritom hlboko do vrecka. Každý si môže dovoliť ubytovanie vo wellness hoteli, kde ho čaká oáza pokoja a sladkého ničnerobenia. Ako sa dostať na jeden z najlepších hotelov na Slovensku bez ujmy v peňaženke?

Relaxácia a únik od zhonu. Hoci sa to zdá byť na prvý pohľad v dnešnej uponáhľanej dobe nedosiahnuteľné, nie je to nereálne! Wellness pobyty majú úžasnú silu. Dokážu vás doslova postaviť na nohy, zregenerovať telo, zároveň skrášliť či dokonca podporiť liečbu a zmierniť zdravotné problémy. O očistu organizmu na fyzickej i mentálnej úrovni sa postará 10 najlepších hotelov na Slovensku!

10 najlepších hotelov na Slovensku: Takto v nich získate zľavu!

Najlepšie hotely na Slovensku

Grand Hotel River Park
Patrí medzi najlepšie hotely v Bratislave, ktorý ponúka luxus svojim ubytovaním a zároveň wellness centrom Zion Spa Luxury. Vo wellness centre vás profesionálni maséri rozmaznajú od hlavy po päty. Aj preto mu právom patrí prívlastok kráľovský pobyt.

Wellness hotel Zochova chata
V obklopení bukového lesa zažijete doslova rozprávku. Do lesa sa pozeráte nielen z izieb, ale tiež z lehátok presklenného wellness centra, z bazénu, sauny alebo vírivky. Hrdí sa cenou Stavba roka 2011 pre symbiózu architektúry s okolím.

Thermalpark Dunajská Streda
Južné Slovensko sa môže pochváliť hotelom, kde kedysi navŕtali mineralizovanú vodu. Výsledkom je 10 interiérových a exteriérových bazénov s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou.

Parkhotel Trenčianske Teplice
Ak hľadáte dokonalý pokoj, kvalitné služby a chcete mať na dosah centrum spoločenského a kúpeľného diania, Parkhotel na Baračke je tým pravým orechovým.

Wellness Hotel Kaskády
Najväčším bohatstvom hotela je výnimočná termálna voda s blahodarnými účinkami na zdravie, ktorá vyviera práve na mieste tohto hotela. Pravidelné ocenenia najväčším cestovateľským portálom Trip Advisor sú dôkazom o kvalitných službách, ktoré poskytuje hotel svojim hosťom.

Hotel Magnólia v Piešťanoch
Príjemná atmosféra, všestranná starostlivosť o hostí a k tomu aj ideálna poloha v centre svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany! V Hoteli Magnólia načerpáte nové sily.

Galeria Thermal Bešeňová
Ide o prvý holistický hotel na Slovensku a exkluzívnym zážitkom. Ponúka starostlivosť o telo, dušu aj myseľ. Ubytovanie v hoteli je skvelou voľbou, ak chcete nájsť stratenú rovnováhu a pokoj.

Wellness hotel Grand Jasná
Prvotriedny wellness v Jasnej, kde si príde na svoje celá rodina! Radí sa medzi špičku v kategórii „kids friendly“ hotelov. Zatiaľ, čo vy si budete užívať v špičkovom wellness centre s relaxačným bazénom, saunovým svetom a vonkajšou vírivkou priamo pod hviezdami s výhľadom na Chopok, vaše deti čaká herný kútik, spoločenské hry a športové aktivity.

Hotel Horizont Resort
Túžbu po dokonalom relaxe a wellnesse s výhľadom na štíty Vysokých Tatier vám splní hotel v Starej Lesnej. Ponúka široké možnosti na trávenie voľného času a vysoký komfort služieb. Je výnimočný svojím dizajnom – hotel je z vzácnych prírodných materiálov a cédrového dreva. Pocítite skutočnú silu prírody a zároveň vôňu a energiu z wellness centra, ktoré posilnia vašu vitalitu.

Hotel Alexander Bardejovské kúpele
Hotel Alexander sa nachádza na mieste s najčistejším vzduchom na Slovensku. Zásluhou kvalitných a liečebne účinných prírodných zdrojov a vysokej komplexnej liečby sú Bardejovské kúpele neustále vyhľadávané i zahraničnými turistami. Nielen preto je hotel atraktívny. Okrem toho, že sa nachádza v meste UNESCO – v Bardejove, ponúka moderné Wellness SPA a liečivé pramene.

10 najlepších hotelov na Slovensku: Takto v nich získate zľavu!

Ako ušetriť pri kúpe wellness pobytu?

Už dávno neplatí, že väčšina wellness hotelov ponúka nadštandardné služby, za ktoré si treba priplatiť. Každý si môže užiť relax bez toho, aby zaplakala peňaženka. Vďaka Tipli to možno dosiahnuť! Ide o cashback portál, ktorý sa postupne stáva na slovenskom internetovom trhu  známym fenoménom. Nakupovaním v mnohých online obchodoch môžete ušetriť a dokonca si aj trochu zarobiť.
Portál ponúka cashback aj z rezervačných systémov a zľavových portálov, ktoré ponúkajú wellness pobyty! Rezerváciu si tak môžete spraviť na Booking.com, Hotels.com alebo Hotelvoucher.com, ktoré majú v ponuke tiež ubytovanie na Slovensku. Pri nákupe wellness pobytu ušetríte a ešte k tomu dostane nejaké peniaze naspäť. Naplánovanie wellness pobytu nikdy nebolo jednoduchšie!

Rýchla registrácia na Tipli vás presmeruje na výber rezervačného systému či iného portálu, v ktorom si chcete kúpiť wellness pobyt. Príkladom je Booking.com, kde nájdete tisíce ponúk na ubytovane na Slovensku. Následne stačí kliknúť na tlačidlo, ktoré vás presmeruje na stránku. Máte tam uvedené 4 %, čo je percentuálna výška odmeny, ktorú môžete získať. Prichádza na rad príjemná činnosť - výber konkrétneho wellness hotela. Po nákupe vám zvyčajne do niekoľkých hodín bude pripísané percento, ktoré dostanete späť. Ak máte potvrdené odmeny z cashback a bonusov, ku ktorým dôjde zvyčajne v priebehu 2-4 týždňov, požiadate o ich vyplatenie. Tipli sa tak postará o vykonanie prevodu na váš bankový účet do troch pracovných dní.

Tipli ponúka nákup v mnohých e-shopoch so zľavou. Ide o tzv. cashback systém, kde dostanete po nákupe isté percento hodnoty nákupu späť. Hlavnou výhodou Tipli.sk sú desiatky obchodov na jednom mieste, z ktorých vám môžu byť vrátené peniaze na jeden spoločný užívateľský účet a z ktorého si viete poslať peniaze na svoj reálny bankový účet. Malé úspory sa vám môžu postupne pozbierať na zaujímavé sumy. Ak radi a často nakupujete online, Tipli je pre vás skvelou voľbou.

Autor: Jana P.