Aké sú momentálne vzťahy v rámci skupiny J&T? Je pravda, že sa váš vzťah s Patrikom Tkáčom zhoršil a bol v úvahe aj váš odchod zo skupiny?
Považujem naše vzťahy za korektné a kamarátske. S partnermi z J&T sa poznám takmer 20 rokov, počas ktorých sme viac či menej intenzívne spolupracovali. Kvalitatívne sa náš vzťah zmenil v roku 2013, keď som nadobudol 24-percentný podiel v J&T Finance Group. Počas tých 20 rokov sme mali veľakrát aj rozdielne názory. Vždy sme si ich však vedeli vyriešiť. Tú zmenu v našom vzťahu by som prirovnal k partnerstvu muža a ženy, ktorí sú spolu už dlho a rozhodnú sa, že idú bývať do spoločnej domácnosti. Poznáme sa, máme sa radi, ale keď zrazu musíme zdieľať rovnaký priestor, zladiť si náš režim, tak sa objavia aj mnohé veci, ktoré sme dovtedy nepoznali. Najdôležitejšie však je, že aj keď sme mali s Patrikom Tkáčom veľakrát rozdielne názory, vždy sme si ich vykomunikovali a našli korektné riešenia. Nepredpokladám, že teraz by to malo byť inak. Buď sa v tom dome naučíme žiť spoločne, alebo si budeme musieť postaviť dva domy vedľa seba. A možno to budeme musieť vyriešiť inak. Určite to však bude korektné.

Z okolia skupiny J&T sa k nám dostali informácie, že vaše vzťahy sú napäté aj kvôli projektu jazdeckého areálu v Šamoríne, ktorý sa mal výrazne predražiť oproti pôvodným plánom.
To sú vyslovene klebety. Sú tu drobné problémy spolužitia. Či sa to bude končiť odchodom zo skupiny, to by som teraz nepredbiehal. Zatiaľ to nie je téma.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa