Vybrali sme sedem obľúbených produktov na nemeckom a anglickom Amazone, ktoré sú teraz (niektoré len do utorkovej polnoci) za ceny citeľne nižšie, než tie najnižšie ceny v slovenských obchodoch.

Znova pripomíname, tak ako pri predošlých výberoch ozajstných zliav, že nemusí ísť o najlepšie modely vo svojej kategórii. Sú to ale gadgety od renomovaných značiek, ktoré majú všeobecne dobré hodnotenie od recenzentov aj používateľov.

Univerzálny diaľkový ovládač Logitech Harmony Elite (171 eur, bežne okolo 280 eur)

Z britského Amazonu sa teraz dá kúpiť Logitech Harmony Elite Remote Control, elegantný a univerzálny diaľkový ovládač takmer na úplne všetko.

V cene je aj Harmony Hub, ktorý funguje ako akási redukcia Wi-Fi, Bluetooth a infračerveného senzora. Takže jediným ovládačom sa dá ovládať starý CRT televízor aj nový OLED panel, klimatizácia, projektor, smart žiarovky alebo hoci aj smart vysávač.

Alebo cez takzvané Aktivity aj viacero naraz. Napríklad jedným kliknutím sa stiahnu žalúzie, pustí televízor a PlayStation 4 a zvýši teplota o dva stupne.

Vybrali sme 7 najlepších ozajstných veľkonočných zliav

Logitech Harmony Elite Remote Control Zdroj: Logitech

Navyše, Harmony podporuje aj Amazon Alexa a Google Assistant. Takže ak ho skombinujete s jedným zo smart reproduktorov, dajú sa spotrebiče ovládať aj hlasom.

Na Amazone je aj ešte zaujímavejší balík Hamony Elite Remote Control s Logitech Pop Add-On Home Switch Starter Kit za v prepočte 182 eur. Pritom len samotný Pop Home Switch stojí okolo 150 eur.

V balení je ovládacia jednotka a dva univerzálne vypínače, ktoré sa dajú nastaviť na tucty zariadení alebo aktivít. Napríklad na vypnutie všetkých svetiel v celom dome jediným vypínačom tak ani netreba hľadať smartfón.