Wonder Woman už v apríli

Vlajková loď štúdia Warner Bros. Pictures, superhrdinská snímka Wonder Woman 1984, bude mať exkluzívnu premiéru na HBO Go. Film režiséra Patty Jenkinsa, v hlavnej úlohe s herečkou Gal Gadot, nadväzuje na štyri roky staré filmové predstavenia Wonder Woman z komiksov DC. Film bude na slovenskom HBO Go uvedený 15. apríla. V rovnakom čase sa dostane aj do Česka. O niečo skôr film príde aj do Poľska, Maďarska a Rumunska.

Netflix ulovil hviezdy

Novinky predstavila aj spoločnosť Netflix. Tá pripravuje nové filmy, do ktorých sa jej podarilo získať zvučné herecké mená. Herečka a držiteľka Oscara Charlize Theron si zahrá jednu z vedľajších rolí vo filme The School for Good and Evil. Fantasy snímka je založená na rovnomennej knižnej sérii Somana Chainaniho, ktorá rozpráva príbeh dvoch najlepších kamarátok, ktoré sa chystajú do školy dobra a zla, kde sa z detí stávajú kladné alebo záporné fantasy bytosti.

Sophia je presvedčená, že sa dostane do školy dobra, Agatha je naopak pripravená, že sa vďaka svojim povahovým vlastnostiam dostane do školy zla. V skutočnosti to však bude presne naopak a najlepšie kamarátky tak budú stáť pred veľkým testom ich priateľstva. Film bude režírovať Paul Feig a okrem Theron sa vo filme objaví aj známa herečka Kerry Washington. Úlohu Sophie a Agathy si podľa informácií zahrajú Sophia Anne Caruso a Sofia Wylie.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa