Nový Avengers na obzore

Filmový svet štúdia Marvel obsahuje slušnú zbierku komiksových filmov a najnovšie aj seriálov. Zdalo sa, že filmom Avengers: Endgame štúdio uzavrelo jednu veľkú kapitolu, no podľa najnovších informácii ešte zďaleka nie je koniec. Marvel Studios totiž pripravuje ďalšie veľkolepé finále, ktoré by malo spojiť všetkých hrdinov a fanúšikovia sa tiež môžu tešiť na nové Avengers tímy.

Štúdio má naplánované nové projekty až do roku 2025. Súčasťou Marvel Comics sú už viac ako desať rokov aj takzvaní Young Avengers, a práve tí majú zohrávať hlavnú úlohu v plánoch spoločnosti. Podľa uniknutých informácií budú členovia filmovej verzie Young Avengers dvojčatá Maximoffovci, ktoré sa objavili v nedávno skončenom seriály WandaVision, ďalej Kate Bishop či Ms. Marvel, prvá moslimská hrdinka.

Vlastného projektu sa tiež majú dočkať West Coast Avengers – ochránci západného pobrežia so sídlom v Los Angeles a svoj priestor by mali dostať aj Dark Avengers, záporní hrdinovia, ktorých klan založil Normann Osborn alias Green Goblin.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa