Huawei predstavil novinky

Čínsky gigant Huawei uviedol na viedenskej konferencii nový smartfón Nova 9, ktorým bude chcieť bojovať v strednej triede. Cenovka tohto zariadenia totiž atakuje 500 eur. Hlavnou doménou zariadenia je jeho fotografická výbava, ktorá okrem 50-megapixelového hlavného snímača ponúka aj viacero nových funkcií, ktoré potešia predovšetkým mladých ľudí aktívnych na sociálnych sieťach.

Smartfón tiež poskytuje rozšírené funkcie filmovania v 4K rozlíšení, ako aj nepretržité nahrávanie prednou aj zadnou kamerou či nočné selfie.

Okrem smartfónu Huawei predstavil aj ďalšiu verziu hodiniek Watch 3. Tentoraz však ide o verziu s prívlastkom GT, pričom obe veľkostné verzie sú vyrobené z kvalitných materiálov. Okrem viacerých tréningových režimov sú k dispozícii aj merania srdcovej frekvencie, hladiny kyslíka v krvi či monitoring spánku.

Prekvapením večera bolo uvedenie elegantných slúchadiel pre ženy. FreeBuds Lipstick sú totiž schované v obale v tvare rúžu, čím v sebe spája eleganciu a zvuk vo vysokej kvalite. Zaujímavosťou je, že slúchadlá sú spolu s púzdrom vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, čo by malo zabezpečiť vyššiu odolnosť.

Huawei predstavil smartfón Nova 9
Neprehliadnite

Huawei predstavil smartfón Nova 9, hodinky Watch GT 3 či slúchadlá v obale od rúžu

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa