O štýlové televízory je čoraz väčší záujem hlavne z toho dôvodu, že okrem výborných špecifikácií poskytujú výnimočný a funkčný dizajn. Samsung prináša tri modely lifestylových televízorov aj na česko-slovenský trh, pričom každý z nich vyniká v niečom inom. Prvým modelom je známy Samsung The Frame, ktorý vyzerá ako elegantný rám obrazu.

Druhá generácia QLED televízora prichádza s technológiou Samsung Quantum Dot. Novinkou je Dual LED technológia, vďaka ktorej je možné sledovať detaily z akéhokoľvek uhla. Televízor disponuje funkciou AVA, ktorá sníma okolitý zvuk a v reálnom čase upravuje hlasitosť a čistotu audia. Okrem toho je k dispozícii aj funkcia Multi View pre rozdelenie obrazovky do dvoch okien alebo zrkadlenie smartfónu na obrazovku televízora.

Samsung má nový Galaxy Note 20 predstaviť už 5. augusta
Neprehliadnite

Samsung Galaxy Note 20: Väčšinu noviniek preberie zo série Galaxy S20

Samozrejmosťou je operačný systém Tizen, multimediálna výbava a bohaté možnosti pripojenia. Televízory sú dostupné v rôznych veľkostiach, pričom najmenšia má uhlopriečku až 75 palcov. K dispozícii sú aj známe rámy v bielej, béžovej, čiernej a hnedej farbe, ktoré je možné meniť vďaka magnetu.

Najväčším plusom Samsungu The Frame je jeho schopnosť imitovať skutočný obraz a aj preto má používateľ možnosť vybrať si umelecké dielo z viac ako 1 200 obrazov, ktoré pochádzajú z rôznych svetových galérii.

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa