Apple ešte nestihol oficiálne stanoviť presný termín marcovej prezentácie noviniek a poslať pozvánky do svetových redakcií, takže technicky nič neruší. Faktom ostáva, že bolo úplne neodškriepiteľné, že jarnú šou Apple plánoval a mali to potvrdiť aj viacerí zamestnanci firmy.

Apple si na týchto udalostiach dáva záležať a už od uvedenia prvého iPodu či iPhonu to vždy bolo akési malé predstavenie, ktoré pritiahlo pozornosť davov. V marci mali byť podľa posledných neoficiálnych informácií predstavená nová generácia iPadu Pro, ale oveľa viac zvedavosti vyvoláva už dlho očakávaný iPhone SE2, ktorý mal byť cenovo najdostupnejší.

Koronavírus zrušil príchod nového lacného iPhonu

Takto by mohol iPhone 9 vyzerať Zdroj: Macrumors

V zákulisí sa hovorí dvoch scenároch. Prvým je, že by spomínané novinky Apple ukázal s veľkou pompou až o niekoľko mesiacov. Omnoho pravdepodobnejšie však je, že nový iPad Pro aj iPhone SE2 budú predstavené len formou kampane a podporných videí influencerov po tom, čo sa zrazu objavia na webstránke Applu. Rovnako ako napríklad naposledy slúchadlá AirPods Pro. Nešepkáva tomu aj tvrdenie, že výroba v Číne bola obnovená a linka pre nové lacné iPhone má byť pripravená na masovú produkciu.

Čo všetko sa o iPhone SE 2 zatiaľ vie? Lepšie povedané, čo hovoria najdôveryhodnejšie uniknuté informácie?

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa