Peter Sagan je jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia rôzneho veku, muži, ženy, deti, dokážu sedieť dlhé hodiny pred obrazovkami televízorov a pozerať na cyklistov šliapajúcich do pedálov vo viac aj menej exotických lokalitách. Správny saganofanúšik môže dianie okolo talentovaného slovenského športovca najnovšie sledovať aj na mobile.

Peter Sagan je prvý individuálny slovenský športovec s vlastnou aplikáciou pre mobilné zariadenia. Možno sa k nemu časom pridajú aj ďalšie hviezdy. Taká Dominika Cibulková by bola určite hit...

Ale späť k Petrovi, o ktorom je známe, že vymoženosti digitálnej doby rád využíva, napríklad rád si píše s fanúšikmi cez facebookovú stránku. Čo ponúka jeho appka?

Informácie sú rozdelené do piatich záložiek. Prvá obsahuje novinky a správy, týkajúce sa cyklistického talentu. V časti Bio si možno prelistovať jeho detailný životopis. Nechýba prehľad výsledkov a umiestnení v jednotlivých súťažiach, ako aj galéria s obrázkami, na ktorých Peter predvádza svoje typické gestá.

Čerešničkou je sekcia Kalendár. Tá obsahuje Petrov súťažný program, ktorý si môžete preniesť do kalendára vo svojom mobile. Budete tak promptne informovaní o pohybe svojho obľúbeného športovca - aj keď správni saganofanúšikovia to až tak nepotrebujú...

Dnes už vie každá babka, čo je Saganova appka

 

Dnes už vie každá babka, čo je Saganova appka

 

Dnes už vie každá babka, čo je Saganova appka

Aplikáciu Petra Sagana si môžete stiahnuť bezplatne, zatiaľ iba na iPhone, no čoskoro by sa mali dočkať aj majitelia Androidov.

apkka app store appstore 1
apkka app store appstore 1

Foto na titulke a v článku - AppStore/Peter Sagan