Aj keď je biznis so zoznamovaním stále lukratívny a rôzne zoznamky vznikajú ako politické aféry pred voľbami, tvorcovia Becomme sa rozhodli ju každému darovať. Ako píše Michal Kopecký, zakladateľ a šéfredaktor portálu akozbalit.sk a spoluautor aplikácie, jedinou odmenou je pre nich spätná väzba na jej zlepšovanie. Nie sú potrebné žiadne registrácie a dokonca sa v aplikácii ani nezobrazuje reklama.

Becomme je mobilný ťahák na balenie dám

Becomme je v podstate jednoduchý zoznam tipov a hlášok v rôznych životných situáciách, ktoré majú pomôcť roztopiť úvodné ľady. Momentálne obsahuje viac ako 700 viet a otázok na začatie konverzácie.

Na spodnej hrane obrazovky je lišta s troma základnými okolnosťami zoznamovania, na rande, v online komunikácii a vonku. Každá z nich potom obsahuje teóriu, čo sú rôzne rady, tipy a články na danú tému. A potom hlášky, ktoré sú ďalej rozdelené do rôznych tém. Napríklad pri stretnutí vonku sú v aplikácii hlášky pre konverzáciu v MHD, v práci, v škole a iné. Zmena hlášok a ich kombinácia sa robí „refresh“ tlačidlom na spodnej strane obrazovky.

Becomme je mobilný ťahák na balenie dám

Baliaca aplikácia by mohla mať dva háčiky. Pri online konverzácii je použitie jednoduché. Ale niekde v bare bude chcieť tajné nahliadanie do mobilu počas rozhovoru tréning. Ďalší problém môže nastať, ak sa aplikácia rozšíri a dané hlášky začnú muži opakovať. Čaro šarmantnej diskusie by sa pravdepodobne stratilo.

Becomme je dostupná pre iOS aj Android

Becomme je mobilný ťahák na balenie dám