Po júlovom spustení optickej siete v Čiernej nad Tisou prichádza Antik Telecom vďaka akvizícii miestneho providera Šivinet do Veľkých Kapušian a Kráľovského Chlmca. V dvoch mestách na juhovýchode Slovenska tak získal dvetisíc nových zákazníkov. Firma o tom informovala v tlačovej správe.

Hodnotu transakcie Antik nešpecifikoval. Vo Veľkých Kapušanoch už záujemcovia môžu využívať jeho triple play služby (internet, TV a telefón). V Kráľovskom Chlmci momentálne prebieha modernizácia optickej siete, ktorá sa má sfinalizovať koncom tohto roka.

„Našou stratégiou je aj v menších mestách poskytovať rovnako rýchly internet ako napríklad v metropole východu, Košiciach,“ dodal šéf Antiku Igor Kolla. 

Antik rozširuje pokrytie na južnom Zemplíne

Na úvod pôsobenia v dvojici dolnozemplínskych miest pripravil Antik akciu, v rámci ktorej všetci noví záujemcovia o triple play služby, zaregistrovaní do 31. januára 2012 a pripojení káblovým spôsobom, dostanú na dva roky  balík maďarských kanálov zdarma a na jeden rok bezplatný prenájom šnúrového telefónu. Po uplynutí doby akcie nebudú viazaní žiadnym záväzkom.

Foto na titulke - Sivinet.sk