Ako zvyčajne, nemusí ísť o najlepšie produkty z daného segmentu. Ale ak niekto uvažoval o ich kúpe, teraz ich môže mať so zaujímavou zľavou.

Logitech MX Master (55 eur, bežne okolo 80 eur)

Tento text (a už stovky ďalších) píšeme aj pomocou myši, ktorá si nás získala. Na využitie v kancelárii a v podstate všetko okrem profesionálneho hrania je to zatiaľ najlepší hlodavec, ktorého sme mali možnosť vyskúšať.

Výborná ergonómia, výdrž aj dva týždne a dobitie za tri hodinky cez micro USB ako mobil a podarené doplnkové funkcie. Aj preto je to vcelku drahá myš a jej druhá generácia ešte viac. Tá prvá je na nemeckom Amazone teraz o približne štvrtinu lacnejšia.

12 najlepších a ozajstných Black Friday zliav, niektoré aj za polovičnú cenu

Logitech MX Master Zdroj: Logitech

Steam Link (5,49 eur, bežne okolo 50 eur)

Uznávame, že je to úzkoprofilová záležitosť len pre PC hráčov. Ale s takou veľkou zľavou to stojí za zváženie.

Steam Link me drobná škatuľka, ktorá sa pripojí na domácu sieť a zároveň k televízoru. Ak je na tej istej sieti aj počítač a herným klientom Steam, môžu sa potom hry streamovať rovno na veľkú obrazovku.

Takže plnohodnotné PC hry, aj exkluzívne tituly ako Divinity: Original Sin II alebo Quake Champions sa dajú hrať ako na hernej konzole. Link podporuje zástup bezdrôtových gamepadov.

Steam Link je za 5,49 eur priamo na Steame. Na Slovensko stojí poštovné 10 eur.

12 najlepších a ozajstných Black Friday zliav, niektoré aj za polovičnú cenu

Steam Link Zdroj: Steam

Logitech G933 Artemis Spectrum (100 eur, bežne od 200 eur)

Mohli sme za posledné roky otestovať pekných pár herných slúchadiel a Artemis Spectrum patrí do top trojky. Pohodlné a flexibilné bezdrôtové slúchadlá majú náušníky z látky, ktorá odolá aj celonočnému hraniu a nezapotí uši. Okrem ovládača hlasitosti je na nich trojica nastaviteľných tlačidiel pre makrá.

Artemis Spectrum podporuje virtuálny 7.1-kanálovým zvuk. Presnú polohu protivníka aj dunivé basy výbuchov vyčaruje na PC, ale spárovať sa vie aj s konzolami Xbox One a PlayStation 4. Kto sa poponáhľa a stihne dnešnú ponuku na britskom Amazone, môže ich mať doslova za polovičnú cenu.

12 najlepších a ozajstných Black Friday zliav, niektoré aj za polovičnú cenu

Logitech G933 Artemis Spectrum Zdroj: Logitech