Polícia zadržala v pondelok ráno pri protidrogovej razii známu influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza. Dvojica má byť údajne zapletená v drogovej trestnej činnosti. S informáciou prišiel portál TV JOJ. Zadržanie Plačkovej súvisí s protidrogovou raziou, ktorá prebieha na viacerých miestach Slovenska.

Polícia prehľadávala u Plačkovej dva objekty. Policajti prehľadali ich auto aj byt v bratislavskom Ružinove. Influencerku zadržali v jej dome v Miloslavove a odtiaľ ju zobrali do Ružinova.  „Vyjadrím sa na Instagrame. Majte pekný deň, potom sa vyjadrím na Instagrame mojom - Queen Plačková!“ odkázala Plačková podľa portálu pluska.sk pred nastúpením do auta. 

Podľa informácií TV JOJ policajti zadržali počas razie aj Tibora G., ktorý mal by byť hlavou organizovanej skupiny. V rámci akcie mali zadržať aj známeho podnikateľa Miroslava F. z Hlohovca.

Tik tok
Neprehliadnite

Plačková, TikTok a ďalšie trendy: Kam smeruje svet influencerov

„Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry zasahujú od skorých ranných hodín na viacerých miestach vo viacerých krajoch, v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. Počas protidrogovej akcie policajti vykonali viacero domových prehliadok aj prehliadok nebytových priestorov, zadržali 15 osôb. Viac informácií bude možné povedať po vykonaní potrebných procesných úkonov," uviedla v stanovisku policajná hovorkyňa Denisa Bárdyová.

Plačková sa do povedomia dostala najmä svojou účasťou v reality show Hotel Paradise. Na obrazovkách sa neskôr zjavovala vo viacerých projektoch, neskôr sa stiahla na sociálne siete. ​