Žiadajú zvolanie mimoriadneho snemu a vyzývajú Petra Pellegriniho, aby na ňom kandidoval za predsedu. Svoju kritiku spísali do 945 slov, zbytočných slov, ktoré nič neriešia, a ani vyriešiť nemôžu.

Členovia všetkých okresných a krajských štruktúr,

vaše znepokojenie nad nepriaznivo sa vyvíjajúcim stavom verejnej mienky ostro odsudzujúcej činnosť vašej politickej strany, a zvlášť činnosť niektorých jej straníckych funkcionárov, prišlo neskoro. Neskoro pre vás i celú vašu stranu.

S tým, že pre veľkú časť verejnosti je slovo Smer synonymom nadávky, už nič nenarobíte. Na budovaní zlého mena vlastnej strany ste spolupracovali s jej vedením prakticky od jej založenia. Dvadsať rokov ste pritakávali na všetko, nechceli ste počuť kritiku, nechceli ste vidieť korupciu. Tá prerástla celý štát.

Nedivte sa, že vám dramaticky klesá počet členov ochotných aktívne sa zapájať do činnosti a aktivít strany. To, že rastie počet členov, ktorí sa hanbia priznať k členstvu vo vašej strane, je zákonité. Už sa to v spoločnosti stalo, keď tie isté pocity zažívali straníci v HZDS. Aj táto strana sa za Vladimíra Mečiara stala symbolom korupcie, mafiánskych praktík a rozkrádania tak ako Smer. HZDS sa nepoučilo, nenapravilo a preto muselo skončiť. Do minulosti ho poslali jeho voliči. Mnohí z nich sú teraz vašimi voličmi a do minulosti pošlú vašu stranu.

Vaša strana vytvorila skupinu vyvolených „našich ľudí“, ktorí mohli

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa