Dominanta mesta Bratislava, Vyhliadková veža UFO vo výške 95 m prináša hneď niekoľko tipov, ktorými potešíte aj tú najnáročnejšiu osobu.

Ilustračné foto
Zdroj: UFO
Ilustračné foto

,,Firmy s veľkorysým budgetom každoročne využívajú nákup Darčekovej karty určenej na konzumáciu v našej reštaurácii, v posledných rokoch hodnotenej ako Najlepšia prémiová reštaurácia na Slovensku. Tou následne obdarujú dôležitých obchodných partnerov, vrcholový manažment, alebo tých najusilovnejších pracovníkov. Pre korporátne spoločnosti, ktorých počet zamestnancov sa pohybuje v stovkách až tisícoch, máme pripravené Darčekové vouchre, ktoré zahŕňajú vstup do UFA a pohár prosecca, limonádu alebo kávu v UFO bare. Ak však pracujete s adrenalínovými nadšencami, do ich vkusu sa jednoznačne trafíte darčekovým poukazom na adrenalínovú atrakciu Skywalk, počas ktorej účastník absolvuje prechádzku po vonakjšej parapete vyhliadkovej veže UFO. Jedinečnosť tohto zážitku umocňuje fakt, že ho nenájdete na žiadnom inom mieste v Strednej Európe.“ hovorí Dušana Pavlovič, sales & marketing managerka vyhliadkovej veže.

Ilustračné foto
Zdroj: UFO
Ilustračné foto

Bez ohľadu na to, ako dobre poznáte svojich zamestnancov a obchodných partnerov, s UFO darčekmi potešíte každého člena Vášho tímu. Darujte im zážitok, na ktorý budú spomínať celý život.

Objednať UFO zážitok

Objednať Skywalk