Prečítajte si rozhovory s nominovanými osobnosťami na Manažéra roka 2019:

Odovzdávanie cien sme sledovali online:

21:22 Odovzdávanie cien sa skončilo. Ďakujeme za pozornosť.

21:19 „Tento výsledok je výsledkom celého tímu,“ hovorí L. Pašková, ktorá poďakovala svojmu tímu v práci.

21:17 Víťazkou sa stáva Lucia Pašková, generálna riaditeľka spoločnosti Curaden Slovakia, ktorá sa zaoberá predajom produktov ústnej hygieny švajčiarskej rodinnej značky Curaprox.

Týždenník TREND udeľoval prestížne ocenenia podnikateľom a firmám

Pašková Lucia Zdroj: Maňo Štrauch

21:12 Nasleduje vyhlásenie víťaza v poslednej kategórii - Manažér roka 2019.

21:00 Cenu investor roka 2019 získal Chemosvit Svit. Cenu prevzal predseda predstavenstva Jaroslav Mervart od zástupcu šéfredaktora TRENDU Ivana Haluzu. Chemosvit Svit je výrobca obalových fólii na potraviny či hygienické potreby.

20:55 Moderátorka Adela Vinczeová chváli premiéra P. Pellegriniho: „Zvyčajne politici z tejto akcie utekali po desiatich minútach. Vaša výdrž je chvályhodná,“vtipkuje A. Vinczeová.

20:50 Firmou roka 2019 sa stáva Pixel Federation. „Zaskočili ste ma. Chcem veľmi pekne poďakovať Trendu, že si nás všimli,“ povedal šéf spoločnosti Šimon Šicko. „Kvôli mojim trom deťom nedovolím, aby zlodeji a klamári im zobrali príležitosti,“ vyhlásil Š. Šicko a zožal veľký potlesk.

20:45 Ďalšou kategóriou je Firma roka 2019. Cenu bude udeľovať za týždenník TREND Peter Scherhaufer.

20:30 Členka predstavenstva Volkswagen Slovakia Karen Kutzner upozornila na nedostatky v daňovom systéme na Slovensku. Spoločnosť pri platení daní sprevádzali technické problémy.

20:25 Na podujatí po tretí raz oceňujú aj najväčších platiteľov daní a odvodov na Slovensku. Svoju pozíciu obhájila automobilka Volkswagen Slovakia, ktorá si prevzala cenu Daňovníka roka. Prvýkrát bol udelený aj titul skokan roka, ktorý si prevzala spoločnosť U.S. Steel Košice.

20:19 P. Krutil adresoval svoje slová aj P. Pellegrinimu. „Riaďte sa faktami, číslami a trendami,“ hovorí šéf Slovenskej sporiteľne. Za to zožal veľký potlesk.

20:16 Cenu za banku roka prevzal predseda predstavenstva Slovenskej sporiteľne Peter Krutil. „Snažíme sa byť súčasťou príbehu tejto krajiny,“ hovorí P. Krutil s tým, že banka sa vždy bude mať tak dobre, ako sa má táto krajina.

20:14 Ocenenie banka roka 2019 získava Slovenská sporiteľňa. Cenu odovzdáva zástupca šéfredaktora TRENDU Ronald Ižip. Slovenská sporiteľňa toto ocenenie získala siedmykrát za posledných osem rokov.

20:06 „Veľká vďaka patrí našim klientom a zamestnancom,“ povedal Jozef Paška, člen predstavenstva a viceprezident rezortu produktov a upisovania rizík v poisťovni Allianz.

20:05 Ocenenie poisťovňa roka za rok 2019 získala Allianz - Slovenská poisťovňa. Cenu odovzdáva zástupkyňa šéfredaktora TRENDU Eva Mihočková.

19:59 Na podujatie prišiel aj premiér Peter Pellegrini. „Je dobré, že máme na Slovensku médiá, ktoré sa orientujú na základe faktov. A taký je aj TREND. Je radosť tento týždenník čítať,“ povedal P. Pellegrini.

19:55 „Tí, ktorí budú dnes ocenení, sa v situácii Priemyslu 4.0 vedeli dobre zorientovať,“ hovorí T. Skřivánek s odkazom na konferenciu, ktorú dnes TREND organizoval.

19:53 Moderátorkou podujatia je Adela Vinczeová. Šéfredaktor TRENDU Tomáš Skřivánek si zobral slovo a prihovoril sa hosťom.

19:30 Začína sa udeľovanie cien TREND TOP 2019.