Mohol mať Donald Trump pravdu, keď tvrdil, že americké prezidentské voľby, v ktorých ho porazil demokratický kandidát Joe Biden, boli zmanipulované?

Skupina investigatívcov okolo amerického novinára indického pôvodu Dinesha D'Souzu, ktorí spolupracovali s Catherine Engelbrechtovou z True the Vote, zverejnili trailer k ich novému filmu „2 000 Mules“. Sľubujú, že virtuálna premiéra v sobotu 7. mája ukáže svetu, ako boli prezidentské voľby v roku 2020 zmanipulované a ukradnuté. Vychádzajú pritom z množstva kamerových záznamov priamo z volebných miestností a analýz ďalších dát.

Hanba národa

Film vraj odhaľuje klamstvá demokratov. Údajne sa s hlasovacími lístkami masívne obchodovalo, predávali sa. Tvorcovia podotýkajú, že to mali byť najbezpečnejšie voľby v histórii, no napokon to boli najmenej bezpečné voľby. „Dôkazy sú také presvedčivé. Čo teraz povedia zbabelci, ktorí sedeli a nerobili nič s ukradnutými voľbami? Spôsob, akým nám odobrali hlasy, je hanbou nášho národa,“ hovoria.

Dokument poskytne základ pre orgány činné v trestnom konaní, aby začali zatýkať ľudí, tvrdí komentátor Kevin McCullough z portálu townhall.com. Film už videl a tvrdí, že pri jeho tvorbe bola využitá „rovnaká technológia ako od jedného z popredných vyšetrovateľov na planéte, aby ukázal – nie teóriu – ale fakty o tom, kto to urobil, ale aj o tom, ako sa to stalo“. J. Biden podľa neho jasne prehral.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa