Trnavská automobilka Stellantis Slovakia oznámila zastavenie výroby aj v utorok po tom, ako v pondelok (17. 5.) nevyrábala. Produkciu počas utorka spustila na rannej zmene lisovňa, čiastočne zvarovňa na všetkých troch pracovných zmenách, prevádzky kvalita a logistika. Informuje o tom na svojom webe.

KK28 Auburn Hills - Na snímke logo automobilového koncernu Stellantis pred budovou technologického centra Chrysler 19. januára 2021 v americkom meste Auburn Hills. Automobilový koncern Stellantis, ktorý vzišiel z fúzie automobiliek Fiat Chrysler a PSA, po úspešnom debute na parížskej a milánskej burze zaznamenal aj úspech počas svojho prvého dňa na newyorskej burze. Podľa spravodajskej stanice CNBC akcie v utorok 19. januára poskočili o vyše 11 %. FOTO TASR/AP
The Stellantis sign is seen outside
Neprehliadnite

Trnavská automobilka na pondelok opäť zastavila výrobu

Odstávka v utorok platí pre všetkých ostatných zamestnancov. Počas víkendu automobilka pracovala na víkendových zmenách. Problémy má závod pre výpadok dodávok dielov pre COVID krízu od začiatku mája, počas ktorého striedavo vyrábal a zastavoval produkciu podľa aktuálnej situácie.