Schizofrenicky tvrdí, že chce obehnúť celé Slovensko a že bude diskutovať s členmi strany v okresoch. A zároveň pritom oznámi, že z predsedníckej stoličky v Smere ho nikto nezosadí. O čom po tom chce diskutovať v Smere?

Všetko po starom

Na personálne zemetrasenie v Smere-SD nevidí dôvod. Tým skôr, že by sa mohlo týkať jeho samotného. Nezaujímajú ho prieskumy verejnej mienky, ktoré už začali favorizovať aj v samotnej strane premiéra P. Pellegriniho. Chce dotiahnuť Smer do volieb v roku 2020 a potom sa vraj podľa volebného výsledku ukáže, čo bude v strane ďalej.

Urobiť všetko pre to, aby Smer-SD vyhral parlamentné voľby a aby mohol byť súčasťou vládnej koalície, chce aj P. Pellegrini. Ale preto vraj jeho strana bude musieť prejsť zásadnou reformou. Tú zásadnú reformu už v jeho strane nestihnú.

V Smere neexistuje v súčasnosti reálna sila, ktorá by R. Fica dokázala vytlačiť z jeho pozície a pritom by strana ostala jednotná. Ľudia, ktorí by mohli byť jazýčkom na váhe, nemajú odvahu vstúpiť do ringu so svojím predsedom.

Hoci je jasné, že nemajú čo stratiť. Jasne to

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa