V dotknutých úsekoch zabezpečí RegioJet za svoje vlaky náhradné autobusy, cestujúci sa však musia pripraviť na meškania, ktoré môžu trvať aj niekoľko desiatok minút.

RegioJet sa súčasne dohodol so Železničnou spoločnosťou Slovensko (ZSSK) na vzájomnom vyčkávaní zmeškaných vlakov na trase Bratislava - Komárno a Komárno - Nové Zámky.

Spoločnosť upozorňuje, že v autobusoch náhradnej dopravy bude obmedzená preprava bicyklov, detských kočíkov a cestujúcich na invalidnom vozíku.

Ohlásené výluky

Od soboty 3. marca do utorka 6. marca bude časť vlakov RegioJet v úseku Dolný Štál - Veľký Meder nahradená autobusmi, v sobotu bude výluka ešte rozsiahlejšia a znemožní jazdu ďalších vlakov medzi Dunajskou Stredou a Komárnom, nahradené budú autobusovou dopravou.

Od stredy 7. marca do piatka 23. marca budú medzi 10:00 - 18:00 všetky vlaky v úseku Dunajská Streda - Veľký Meder nahradené autobusmi.

V sobotu 24. marca nebudú niekoľko hodín premávať vlaky medzi Dunajskou Stredou a Orechovou Potôňou, v nedeľu 25. marca sa musia cestujúci pripraviť na výluku v úseku Orechová Potôň - Lehnice.

Výluky budú pokračovať aj v apríli. Podrobné informácie má RegioJet poskytovať na svojom webe, vo vlakoch a pobočkách na vlakových staniciach.