Tisícky úspešných akvizícií za predchádzajúce roky, sú jednoznačným dôkazom, že spoločnosť U9, a. s. patrí medzi popredných realitných predajcov a po posledných predajoch je opätovne bližšie k hranici 300.000.000 EUR. Už v prvom štvrťroku 2021 firma opäť rozšírila ponuku o mnohé zaujímavé projekty, ktoré Vám ponúkajú zaujímavé príležitosti aj v oblasti investovania alebo za účelom splnenia si svojho sna o bývaní.

Predaj bytov v centre hlavného mesta je práve jedna z nich. Lukratívne byty v priamom historickom centre ponúkajú príležitosť aj pre najodvážnejších klientov . V oblasti obstarania si vlastného bývania má každý svoje predstavy, pričom nehnuteľnosť v najkrajších častiach Bratislavy ponúka potenciál splnenia aj tých najnáročnejších snov. Vybrať si môžete zo šiestich veľkorysých bytov, podľa subjektívnych preferencií a ideálov. U9 ďalej disponuje ďalšími zaujímavými ponukami v rámci lokality Bratislava I, Staré mesto - www.u9.sk ,ale aj v okolí Bratislavy.

Z historického a štatistického hľadiska patrí investícia do pôdy medzi najstabilnejšie zhodnotenie financií. O to viac to platí v súčasnosti, ak sa rozhodnete zhodnotiť pozemky určené na priemyselný park, logistiku, obchod a služby. Predaj kapitálovo konsolidovaných pozemkov v blízkosti diaľnice D1 je práve jeden z nich. Pozemky s vynikajúcim potenciálom ďalšieho rozvoja, ponúkajú svojou výmerou 147 000 m2, lokalitou a kvalitou príležitosť predovšetkým pre výstavbu priemyselného parku, polyfunkčných objektov pre podnikanie a služby, pričom však nie je vylúčená zmena účelu. Na základe individuálnych preferencií klienta taktiež nie je vylúčený len čiastočný predaj pozemkov, čo zvyšuje lukratívnosť predmetnej ponuky.

Ilustračné foto
Zdroj: Spoločnosť U9, a. s.
Ilustračné foto

V prípade, že hľadáte severnejšie časti Slovenska, spoločnosť U9, a. s., má pre Vás pripravený predaj budovy v centre Trenčína, v tesnej blízkosti pešej zóny. Lokalita budovy ponúka priestor aj pre najzložitejšie koncepty realizácie. Oblasť s plnou občianskou vybavenosťou tak predkladá rôznorodé alternatívy na zhodnotenie profilu budovy, vzhľadom na to, že práve v tomto prípade nie je vylúčená zmena účelu objektu. Pre viac informácií aj ohľadom ďalších zatiaľ nezverejnených ponúk zo severu Slovenska (Žilina) neváhajte kontaktovať team spoločnosti U9, a. s. .

Ilustračné foto
Zdroj: Spoločnosť U9, a. s.
Ilustračné foto

Okrem realitnej činnosti a transparentných predajov je spoločnosť U9, a. s. popredným subjektom v oblasti organizovania dražieb a ponúka množstvo zaujímavých nehnuteľností, nie len formou priameho predaja v rámci celého Slovenska. Zasurfujte si na www.u9.sk a oboznámte sa aktuálnymi ponukami aj v oblasti dražieb.

Predaj výrobného areálu vo Vrbovom

Priemyselný areál bývalej Trikoty Vrbové, bol uvedený do prevádzky v roku 1979 ako II.etapa rozšírenia výrobcu textilu, kedy sa do podniku etabloval producent pletenín a poťahov na matrace, ktorý vo svojom najväčšom rozmachu zamestnával približne 600 zamestnancov. V súčasnosti je oplotený areál nevyužívaný, pričom celková rozloha pozemkov je o výmere približne 23.000 m2. Areál sa nachádza v priemyselnej oblasti mesta Vrbové, ktoré sa už niekoľko desaťročí využíva ako oblasť textilného priemyslu.

Ilustračné foto
Zdroj: Spoločnosť U9, a. s.
Ilustračné foto

Dražba prevádzkového areálu v obci Čimhová, v okrese Tvrdošín.

Areál s výhodným dopravným napojením na Európsku cestu E77, ktorá sa trajektovým úsekom presúva do Poľska je vynikajúcou príležitosťou zvýšiť hodnotu priemyselného parku manažérskymi aktivitami. Prevádzkový areál ponúka širokú škálu využitia, pričom môže taktiež vyhovovať klientom s úmyslom využiť budovy pre vlastné potreby. V prípade, že hľadáte podobné objekty v iných častiach Slovenska, neváhajte sa obrátiť, na ktorýkoľvek kontakt na stránke U9, a. s.

Ilustračné foto
Zdroj: Spoločnosť U9, a. s.
Ilustračné foto