Sladkov povedal svojim 730 000 sledovateľom, že sa možno blíži čas uchýliť sa k „poslednej možnosti“, pretože okolo 40 krajín na Ukrajinu posiela zbrane, ktoré sú potom použité proti Rusom, píše Mirror.

Vyjadrenie prišlo iba pár hodín po tom, čo sa šéf ukrajinskej vojenskej špionážnej služby vyjadril, že invázia skončí iba, ak zomrie ruský prezident Vladimir Putin. Generálmajor Kyrylo Budanov sa vyjadril, že ruský líder si účinne podpísal rozsudok smrti, keď nariadil vstup svojich vojakov na Ukrajinu.

Sladkov sa vyjadril, že sa čoraz viac spomínajú jadrové zbrane a Rusko k tomu má čo povedať. „Pre Ukrajinu máme riešenie. Je ich niekoľko, no stále nám pripomínajú poslednú možnosť – jadrové zbrane,“ vyjadril sa ruský redaktor. Dodal, že ak ich nikto nevypočuje a tých 40 krajín bude aj naďalej pomáhať neonacistom na Ukrajine, tak pre Rusko už nebude cesty späť.

Argumentuje použitím jadrových zbraní Amerikou

„Američania použili jadrové zbrane v Japonsku,“ povedal Sladkov a dodal, že išlo o názornú ukážku. Rusko podľa neho bude tiež musieť urobiť takúto názornú ukážku na Ukrajine s cieľom zbaviť sa problému ďalšej konfrontácie so spomenutými 40 krajinami, ktoré Ukrajine posielajú zbrane.

„Kráter s veľkosťou niekoľkých regiónov by bol jasným príkladom toho, aký vážny je apel Ruska na NATO, pokiaľ ide o návrat k mieru a harmónii,“ vyjadril sa a opýtal sa, kam sa podeje Ukrajina.

„Presne tam, kam smeruje aj teraz, no jediným rozdielom bude, že to pre Rusko bude rýchlejšie a lacnejšie,“ odpovedal si Sladkov.

Podľa neho Európanom ani Američanom nedochádza, že jeden by nemal trápiť susednú krajinu s takým veľkým jadrovým potenciálom. „Všetko je možné a toto je to, čo nás učia Američania. A my sa učíme,“ varoval Sladkov.

Ďalšie dôležité správy

Underwater Explosion.
Neprehliadnite

Ruský moderátor pohrozil Veľkej Británii jadrovým útokom, v relácii aj prezradil, ako na to