Kúpa nového auta zaťaží nejeden rodinný rozpočet. Ak nechcete v jedno krásne ráno nájsť len prázdne parkovacie miesto, je na mieste otázka, či si vozidlo ešte dodatočne nezabezpečiť. Najmä ak ste sa rozhodli pre kúpu automobilu značky Volkswagen alebo Škoda. Tie sa totiž podľa štatistík Polície SR už dlhodobo umiestňujú na čele tabuľky, čo sa týka odcudzenia áut na Slovensku.

Najkradnutejšie modely áut za rok 2018.
Zdroj: Polícia SR

Poradie 2018
1. Škoda (Octavia)
2. Volkswagen (Golf)
3. FIAT (Ducato)
4.. Peugeot (Boxer)
5. Ford (Escort)
6. Opel (Astra)
7. Renault (Megane)
8. BMW (X5)
9. Audi (A6)
10. Toyota (RAV4)

Z najkradnutejšieho modelu neukradnuteľné
Na trhu existuje veľké množstvo dodatočného zabezpečenia vozidiel. Každé funguje na rozdielnom princípe a chráni inú časť auta. Ale ak chcete komplexnú ochranu, ktorú je nemožné prelomiť, siahnite po VAMPIRE Lite od slovenského výrobcu VAM Systém.

Ilustračné foto.
Zdroj: VAM System
Ilustračné foto.

VAMPIRE Lite je najnovšia generácia zabezpečenia auta, ktorá funguje na elektromechanickom princípe. Toto elektro-mechanické zariadenie bolo postavené na technológii, ktorú za 20 rokov neprekonal ani jeden zlodej áut. Na rozdiel od svojho predchodcu dokáže blokovať až 7 časti vozidla, ako sú napr. batéria, riadiaca jednotka, motor, ručná brzda či palivová sústavu, vďaka čomu je prelomiť ho ešte tažšie.

Ďalšou výnimočnou vlastnosťou VAMPIRE Lite je, že každá inštalácia je unikátna, a pritom celý proces netrvá dlhšie ako 4 hodiny. Je úplne jedno, či vlastníte nové alebo staré auto, toto zariadenie je možné nainštalovať do každého vozidla.

Objednajte sa na inštaláciu ešte dnes na stránke https://vam-system.sk

Ilustračné foto.
Zdroj: VAM System
Ilustračné foto.