V Bratislave uzatvoria o polnoci z piatka na sobotu zjazd z Prístavného mosta na Bajkalskú a Slovnaftskú ulicu v smere z Petržalky. Upozorňujú na to bratislavskí policajti a mesto Bratislava. Uzavretie zjazdov sa pôvodne plánovalo minulý týždeň, avšak pre vážnu dopravnú nehodu ho preložili.

„Vyznačená obchádzková trasa zo smeru Petržalka na Bajkalskú bude vedená cez Gagarinovu a Prievozskú ulicu a vyznačená obchádzková trasa z Petržalky na Slovnaftskú bude vedená na cestu I/63 po Gagarinovej, Popradskej a Ulici Svornosti," informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave.

REGIONY: ELEKTRONICKA DIALNICNA ZNAMKA
Neprehliadnite

Mýtnikom bude štát. Aj za cenu, že nový systém nepripraví včas

Uzávera je súčasťou výstavby bratislavského obchvatu diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7, konkrétne výstavby mimoúrovňovej križovatky Prievoz a na rekonštrukcii existujúceho mostného telesa na križovatke. Obchádzková trasa pre automobilovú dopravu i linky MHD bude viesť cez Most Apollo, Košickú a Prievozskú ulicu. Dopravné obmedzenia sa dotknú liniek MHD 96, 196 a 98. Predpokladaný termín ukončenia dopravných obmedzení je v marci 2021.