Trenčianski policajti preverovali v utorok (19. 1.) oznámenie, že v jednej z firiem v Trenčíne vybehli z kamióna, ktorý sa vrátil z Turecka, dve neznáme osoby a ušli.

Ako informovala trenčianska polícia na sociálnej sieti, policajti zakrátko vypátrali dvoch mužov (26, 28) z Líbye. Obaja sa snažili dostať do Talianska.

JB 36 Kanárske ostrovy - Migranti, väčšinou z Maroka sú eskortovaní španielskou políciou po ich príchode na pobrežie Kanárskych ostrovov 23. novembra 2020 po preplávaní Atlantického oceánu na drevenej loďke. FOTO TASR/AP

Migrants, most of them from Morocco, are watched by Spanish Police after arriving at the coast of the Canary Islands, Spain on Monday, Nov. 23, 2020, after crossing the Atlantic Ocean sailing on a wooden boat. (AP Photo/Javier Bauluz)
Neprehliadnite

EÚ sa dohodla s Gréckom na výstavbe tábora pre migrantov na ostrove Lesbos

,,Ich cesta z Rumunska musela byť strastiplná, keďže sa viezli pod návesom na nápravách kamióna. Vodič kamióna policajtom tvrdil, že o mužoch na kamióne nevedel. Ani jeden z mužov nebol zranený. Prípad rieši cudzinecká polícia," informuje polícia na sociálnej sieti.