Namiesto stresu spôsobeného dohadovaním sa s majiteľmi e-shopov či riešením nedôveryhodných transakcií u obchodníkov, vychutnajte si vianočnú atmosféru v kruhu rodiny a priateľov. O bezpečné nakupovanie sa postará Fio osobný účet #BezPoplatku.

Účet #BezPoplatku pre bezpečnejšie nakupovanie

Svoje financie môžete chrániť aj počas nakupovania vianočných darčekov. S Fio osobným účtom #BezPoplatku a bez podmienok máte k dispozícií jednoduchú blokáciu vybraných transakcií v internetovom bankovníctve alebo v mobilnej aplikácií Fio Smartbanking. Zabezpečenie kariet si prispôsobíte podľa svojich potrieb.

Blokácia vybraných platieb u obchodníkov

Ľubovoľný počet obchodníkov, u ktorých nepôjde použiť vašu kartu, si môžete sami nastaviť. Stačí, ak napíšete ich názov v Internetbankingu. V bezpečnosti pomôže aj ľahšie nastavovanie limitov karty. Zmenu limitov majú klienti k dispozícii v Internetbankingu aj Smartbankingu online a zadarmo. Znižovanie a zvyšovanie limitov iba na konkrétne platby je jedným z účinných postupov, ako predchádzať škodám pri zneužití platobnej karty.

Založte si účet z pohodlia domova

S účtom #BezPoplatku máte svoje financie vždy pod kontrolou. Osobný účet si vybavíte online, na pár kliknutí v aplikácií Fio Smartbanking. Odfotíte dva doklady totožnosti a overíte sa pomocou krátkeho selfie videa. Získajte bezplatný a hlavne bezpečný účet podľa svojich potrieb, a ušetrite desiatky až stovky EUR ročne.