Ilustračné foto
Zdroj: Occam New Home
Ilustračné foto

Čím je tento penthouse výnimočný? Predaný penthouse disponuje rozlohou 260 m2, ku ktorému naviac prislúcha terasa a dve lodžie s rozlohou 35 m2. Okrem spomínanej veľkorysej výmery byt ponúka luxusný výhľad na Bratislavu, ktorý je vďaka oblej architektúre veží orientovaný až do troch svetových strán. Jeho súčasťou sú okrem hlavného vchodu aj vedľajšie vstupné dvere, takže jeho dispozícia umožňuje vytvoriť menší byt v byte.

Ilustračné foto
Zdroj: Occam New Home
Ilustračné foto

Na terasu penthousu je možné umiestniť aj vírivku, prípadne saunu priamo do jednej zo spální. V rámci dispozície je vytvorený priestor pre veľký šatník. Byt má vyššie svetlé výšky a vysoké interiérové dvere. Majiteľ bytu má k dispozícii prioritné volanie výťahu. V projekte SKY PARK by Zaha Hadid je celkovo len šesť penthousov, každý z nich je umiestnený na najvyššom poschodí rezidenčných veží. Okrem najvyššieho štandardu bývania a svetovej architektúry ponúkajú úžasné panoramatické výhľady na Bratislavu.

Ilustračné foto
Zdroj: Occam New Home
Ilustračné foto

"Nehnuteľnosti stále predstavujú zaujímavú a stabilnú formu zhodnotenia investícií. Platí to aj napriek zvýšenej ponuke bytov určených na nájom a z toho vyplývajúceho poklesu ceny nájmov. Čísla z trhu dokazujú, že aj v porovnaní s inými investíciami, nehnuteľnosti sú stále veľmi atraktívnym artiklom. Hlavne ak sa jedná o tak jedinečný produkt ako je penthouse v SKY PARKU, ktorých je na trhu len pár a príležitosť na ich kúpu je zriedkavá,“ hovorí Jozef Šimek zo spoločnosti Occam New Home.

Ilustračné foto
Zdroj: Occam New Home
Ilustračné foto

O projekte SKY PARK by Zaha Hadid SKY PARK v súčasnosti tvoria tri rezidenčné veže, ktoré ponúkajú 792 bytov. Autorom projektu je celosvetovo známe architektonické štúdio Zahy Hadid, konkrétne projekt SKY PARK je jeden z posledných, na ktorom sa podieľala samotná Zaha Hadid. Occam New Home ponúka profesionálne služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľnosti s primárnym zameraním na novostavby. Spolupracuje s významnými developerskými spoločnosťami na Slovensku aj ako konzultant pri nastavení produktu a exkluzívneho predaja v rezidenčných projektoch. Aktuálne poskytuje poradenstvo pre HB Reavis, participuje na projekte Nového Istropolisu pre spoločnosť Immocap a aktívne nastavuje rezidenčné projekty spoločnosti Woodrock. Je súčasťou portfólia Occam Real Estate, ktorá pôsobí na trhu ako investičná, developerská a asset management spoločnosť v oblasti nehnuteľností, s primárnym zameraním na kancelárske, rezidenčné a retail projekty.