V dedine žije 15 detí, ktoré do školy aj späť lezú nad hlbokou priepasťou. Raz týždenne tade lezú aj dospelí kvôli nákupom. Agentúra AP napísala, že informácia o dedine poukázala na priepastné rozdiely medzi spôsobom života v moderných častiach Číny a odľahlými západnými oblasťami, kde prevláda bieda.

V dedine žije 72 rodín a miestne úrady už údajne zvažujú výstavbu bezpečnejšej cesty. V diskusii, ktoré zábery a fotografie vyvolali, však niektorí tvrdia, že lepšie by bolo dedinčanov presťahovať na prístupnejšie miesto alebo postaviť školu priamo v dedine.

Proti výstavbe školy hovorí nemožnosť zaistiť sanitárne podmienky, pretože na útese nie je dostatok vody. Väčšina starších obyvateľov sa sťahovať nechce, pretože na tomto mieste žila celý život a taktiež aj preto, že si nemôže dovoliť drahý život v prístupnejších miestach.

Najmladšie dieťa má šesť rokov a po ceste mu pomáha otec. Cesta im trvá hodinu. Podľa predstaviteľov dediny už z útesov spadlo a zabilo sa sedem alebo osem ľudí. Dedina vraj v minulosti mávala elektrický výťah, ale jeho prevádzka bola príliš nákladná a nemohla si ju dovoliť.