V stredu popoludní havarovala na Pražskej ulici v Bratislave vládna limuzína, ktorá je pridelená ministerke investícií Veronike Remišovej (Za ľudí). TASR to potvrdil hovorca Ministerstva vnútra (MV) SR Petar Lazarov. Vo vozidle sa nachádzal len vodič, ktorého na mieste ošetrili záchranári. Presné príčiny a okolnosti nehody sa podľa bratislavských policajtov vyšetrujú.

„Presné príčiny a okolnosti tejto nehody vyšetrujú bratislavskí dopravní policajti," uviedol pre TASR bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Lazarov potvrdil, že havarovalo vozidlo Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií MV.

Na snímke podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová počas tlačovej konferencie klubu Za ľudí na 23. schôdzi Národnej rady SR v Bratislave 26. januára 2021. FOTO TASR - Jaroslav Novák
Neprehliadnite

Remišová odmieta tvrdenie, že miliardu eur z eurofondov nerealokovali

Remišová v aute nebola, keďže celý deň bola na rokovaní vlády. Pre TASR to uviedol hovorca Remišovej rezortu Michal Dyttert. „Jej hlavným záujmom je zistiť, ako sa má vodič a či je v poriadku," skonštatoval.

Hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová pre TASR uviedla, že záchranári ošetrili na mieste jedného muža, ktorý po ošetrení odmietol prevoz do nemocnice. Ako prvý o autonehode informoval portál noviny.sk.