Projekt Zelené Záluhy vzniká na Hanulovej ulici na rozhraní už zabývaných a veľmi obľúbených bratislavských mestských častí Dúbravka a Karlova Ves v časti zvanej Záluhy. V bytovom dome už vzniká 76 presvetlených bytov, s oknami so zníženým parapetom a krásnym výhľadom na okolitú zeleň s parkovou úpravou.

Projekt ponúka jedno až štvorizbové byty v sedempodlažnom bytovom dome s lodžiami, terasami a zelenými predzáhradkami. Ich veľkosť umožňuje nielen posedenie vo vlastnej záhrade, ale aj grilovanie, či relax v podobe sadenia a pestovania byliniek, vlastnej zeleniny, prípadne ako výbeh pre vášho domáceho miláčika. Alebo dáte prednosť poháru dobrého vína pri západe slnka v pohodlnej záhradnej hojdačke? Toto všetko sa vám naskytá priamo v Dúbravke, v dopravnej dostupnosti do mesta bez toho, aby ste za svojim vysnívaným relaxom vo vlastnej záhrade museli denne absolvovať desiatky minút v zápche.

Ilustračné foto
Zdroj: www.zelenezaluhy.sk
Ilustračné foto

Výstavba pokračuje podľa plánu

Byty v projekte Zelené Záluhy budú hotové už budúci rok. Preto sa môžete tešiť zo svojho čerstvo nasadeného trávnika už koncom leta 2023. Obrovskou výhodou projektu je jeho komorné prostredie. S podobným typom bývania už spoločnosť Devecorp skúsenosti má, a to v podobe úspešne zrealizovaného a vypredaného projektu bytového domu Budyšínska v mestskej časti Bratislava- Nové Mesto. Zelené Záluhy v Dúbravke ponúkajú moderné a kvalitné rodinné bývanie v kľudnej lokalite. Pred bytovým domom nebude chýbať park s detským ihriskom, lavičkami, chodníčkami a zeleňou.

Autorom architektonického návrhu je renomovaný ateliér šujan_stassel, v ktorého portfóliu je viacero ocenených bytových domov a rezidenčných súborov.

Byty staviame vo vysokom štandarde, pričom sú v cene zahrnuté aj nadštandardné prvky ako exteriérové tienenie, sieťky na okná a predpríprava na chladenie, za čo si bežne v iných projektoch treba priplácať.

Nechýba ani dostatok parkovacích státí, a to na dvoch podzemných podlažiach  priamo pod bytovým domom. Priestor pre uskladnenie bicyklov zas ponúknu murované pivničné kobky na prízemí.

Ilustračné foto
Zdroj: www.zelenezaluhy.sk
Ilustračné foto

Obľúbená lokalita

Záluhy sú vyhľadávanou športovo-rekreačnou lokalitou s mnohými športoviskami a voľnočasovými areálmi, ako napríklad kúpalisko Rosnička či zimný štadión, ktorý sa využíva aj na verejné korčuľovanie. V okolí nechýbajú ani pešie a cyklistické chodníčky, ktoré vedú až na vrchol Devínskej Kobyly s čoraz obľúbenejšou vyhliadkovou vežou. V pešej dostupnosti je tiež kompletná občianska vybavenosť. Projekt sa nachádza pri križovatke ulíc M. Sch. Trnavského a Harmincovej, čo zabezpečuje obyvateľom dobrú dopravnú dostupnosť do mesta aj napojenie na diaľnicu. Tí ocenia aj bezprostrednú blízkosť zrekonštruovanej električkovej trate a autobusových liniek. Zelené Záluhy sú projektom, ktorý ponúka symbiózu medzi mestským prostredím s pokojom zelene všade vôkol. Aktuálne dostupné byty v tomto projekte nájdete na našej webovej stránke www.zelenezaluhy.sk.

Ilustračné foto
Zdroj: www.zelenezaluhy.sk
Ilustračné foto