Keďže takmer všetko už vieme, napätie nerastie, ale klesá. V príbehu pribúdajú trápne zápletky. Hemží sa to v ňom mafiánmi, skorumpovanými podnikateľmi, politikmi, policajtmi, prokurátormi, sudcami a úplatnými kamošmi. Korenie majú dodať detektívke tajní, ktorí mesiace sledujú novinárov, aby na nich našli nejakú špinu.

Medzi ústrednými postavami je aj predajná žena, ktorá má živnosť na objednávky vrážd a na kompromitáciu hlúpych chlapov.

V príbehu je veľa krvi, peňazí, bezcharakternosti a podlosti. Hemží sa to v ňom tiež zradcami, ktorí sa snažia zachrániť si svoju úbohú existenciu, keď to celé praskne.

Žijeme to

Ibaže toto nie je detektívka, ale v súčasnosti to na Slovensku reálne zažívame. Flirtovanie sprostredkovateľky vraždy Ali Ajušky na sociálnej sieti už odstrelilo námestníka generálneho prokurátora Reného Vaneka. Ich posledná komunikácia bola tri dni pred zadržaním Ajušky, čo sa stalo 28. septembra minulého roka. Ajuška už nabúrala aj neohroziteľnú pozíciu podpredsedu parlamentu Martina Glváča.

Generálny prokurátor Jaromír Čižnár je tiež súčasťou tohto príbehu. Dozvedel

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa