David Vaněk, doterajší generálny riaditeľ českej Fortuny a člen vrcholového manažmentu Fortuna Entertainment Group (FEG), je od 1. marca poverený riadením celej medzinárodnej skupiny ako jej generálny riaditeľ, informoval český portál e15.cz.

D. Vaněk tak nahradí Pera Widerstroma, ktorý koncom februára odchádza. Za sedem rokov sa obchodná činnosť celej skupiny zvýšila viac ako päťnásobne a dnes je FEG popredným prevádzkovateľom stávok a hier v regióne strednej a východnej Európy.

Významný medzinárodný hráč

„Chcel by som sa Perovi poďakovať za jeho prínos a prácu, ktorú vykonal pre spoločnosť FEG. Kedysi úspešná regionálna spoločnosť je dnes významným medzinárodným hráčom a jednou z najhodnotnejších značiek v portfóliu spoločnosti Penta. Chceme čo najviac podporiť ďalší rast tejto skupiny,“ povedal podľa portálu Iain Child, výkonný partner spoločnosti Penta Investments.

Obrovský potenciál Fortuny

D. Vaněk poznamenal, že si veľmi váži príležitosť viesť spoločnosť FEG do ďalšej fázy jej rozvoja. Zdôraznil, že skupina Fortuna má obrovský potenciál, ktorý budú ďalej rozvíjať vďaka rozsiahlemu know-how. Chce, aby ich produkty mali pre zákazníkov aj v budúcnosti špičkovú kvalitu.

„Spoločnosť FEG sa za dlhých sedem rokov veľmi zmenila, a to najmä vďaka našim zákazníkom, obchodným partnerom a všetkým, ktorí sa na jej raste podieľali. Osobitne by som však chcel poďakovať jej zamestnancom. Práve oni postupne a cieľavedome vybudovali z FEG úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorou je dnes. Samozrejme, s veľkou podporou spoločnosti Penta Investments. Spoločnosť má dnes všetky predpoklady na ďalší rast, s D. Vaněkom a výkonným tímom skupiny sú vo veľmi dobrých rukách,“ cituje portál P. Widerstroma.

Ďalšie dôležité správy

MEKKA HAZARDU Výnosy kasín v bývalej portugalskej kolónii sú päťkrát vyššie ako v americkom Vegas.
Neprehliadnite

Zatknutie kráľa kasín v Macau otriasa celým svetom hazardu