zatvoriť galériu
Len pred týždňom sa pritom Arnault predral z tretieho miesta na druhú priečku, keď v rebríčku boháčov predbehol vynálezcu a šéfa Tesly Elona Muska.

pôvodný súbor:Eissmann005.JPG
KK38 Hannover - Na snímke elektrobus ID.Buzz v závode spoločnosti Volkswagen v nemeckom Hannoveri 5. júla 2021. Nemecký automobilový koncern Volkswagen (VW) v utorok 13. júla 2021 zvýšil svoj dlhodobý cieľ v oblasti zisku, čo je známkou jeho rastúcej dôvery v manažovanie prechodu na elektrické a autonómne vozidlá. Najväčšia európska automobilka pri predstavení svojej stratégie do roku 2030 tiež uviedla, že do konca tejto dekády by polovicu jej globálneho predaja mali tvoriť vozidlá na batérie. P
Autá ešte nemôžu jazdiť v plnoautonómnych režimoch, no minimálne v kritických situáciách budú čoraz viac preberať kontrolu namiesto vodiča - a to nielen pri brzdení, ale aj pri prípadných úhybných manévroch.
Carvago
O autonómnom jazdení už vo veľkom hovorí aj šéf koncernu Volkswagen Herbert Diess.
Americká spoločnosť Faraday Future nenecháva nič na náhodu. Od začiatku stavila na inteligentné športové elektromobily a táto stratégia jej vychádza.
automotive