Väčšina z nás využíva služby viacerých bánk. Na účet jednej banky nám chodí výplata, v konkurenčnej banke máme otvorené sporenie a v inej banke sme otvorili účet deťom, pretože bol zadarmo.

Banky menia svoje cenníky a poplatky niekoľkokrát do roka a sledovať všetky zmeny by bolo časovo náročné. Vytvorili sme pre vás službu Bankový sliedič, ktorá vás zadarmo informuje e-mailom, pokiaľ vaša banka zmení poplatky za služby.

Ako funguje Bankový sliedič?

Na Bankovom sliediči pracuje tím expertov na financie, ktorí úzko komunikujú s bankami a finančnými inštitúciami. O zmenách v cenníkoch a poplatkoch sú naši experti vopred informovaní a o túto informáciu sa s vami bezplatne podelia.

Stačí, keď si na webstránke bankovysliedic.sk vyberiete banky, pri ktorých chcete byť informovaný o zmenách. Akonáhle banka zmení cenník, zvýši poplatok za vedenie účtu alebo čokoľvek iné, informujeme vás o tom e-mailom.

Bankový sliedič sme vytvorili s cieľom, aby mali ľudia prehľad o tom, koľko platia bankám za využívanie ich služieb. Túto službu bezplatne poskytujeme už viac ako 12 rokov a na zmeny v cenníkoch upozorňujeme tisícky domácností.