Sporiteľňa pritom umožňuje klientom získať zľavu vo výške 50 alebo 100 percent. V prípade Osobného účtu dostanú polovičnú zľavu klienti, ktorí za mesiac zaplatia kartou aspoň 100 eur, uskutočnia jednu pravidelnú platbu a zároveň majú zriadené sporenie. Nárok na bezplatný účet majú ľudia v mesiaci, keď kartou zaplatia aspoň 200 eur, uskutočnia tri pravidelné platby a využívajú sporenie. Základná cena za Osobný účet je 5,90 eura.

Účet Exclusiv, ktorý štandardne stojí 8,90 eura, získajú za polovicu tí klienti, ktorí kartou zaplatia aspoň 200 eur, majú zriadené tri trvalé príkazy či inkasá a využívajú aj sporenie k účtu. V prípade, ak by klient kartou zaplatil 400 eur a zároveň využíval tri pravidelné platby a sporenie, dostane tento účet zadarmo. Účet Exclusiv v porovnaní s Osobným účtom obsahuje navyše napríklad embosovanú kartu či výbery zo všetkých bankomatov na Slovensku a v zahraničí v eurách.

Rozdelenie príjmov

Otvoriť si viacero účtov v tej istej banke môže byť výhodné pre ľudí, ktorí majú viacero druhov príjmov a chcú ich evidovať samostatne. Napríklad ak niekto prenajíma byt, môže mať všetky príjmy a výdavky na samostatnom účte.

Sporiteľňa takýmto spôsobom 

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa