1. Online pôžička od 365.bank až do výšky 10 000 EUR
365.bank poskytuje online pôžičku vo výške od 300 eur až do 10 000 eur s rovnakými podmienkami pre každého. Nezáleží na tom, či ste dlhoročným klientom banky alebo nováčikom. V 365.bank získajú všetci žiadatelia výhodný úrok iba 5 % ročne. Pôžička je navyše bez poplatku za poskytnutie.

2. 1 000 EUR s 0 % úrokom od Poštovej banky
Ďalšia výhodná online pôžička je od Poštovej banky. Banka vám požičia až 1 000 eur bezúročne. V prípade, že potrebujete vyššiu sumu, požiadať môžete až o 30 000 eur s výhodným úrokom od 5 % ročne.

3. Vyskúšajte pôžičku od ľudí ľuďom a dohodnite sa na výške úroku
Jednou z foriem úverov je pôžička od ľudí. Na platforme na to určenej zadáte, o akú výšku pôžičky máte záujem. Následne sa vám ozvú investori, ktorí vám financie poskytnú. Priamo s nimi sa môžete dohodnúť na dĺžke splatnosti a vyjednať si výhodnejší úrok ako v banke.
Nezabudnite, že pri všetkých formách pôžičiek je potrebné dokladovať pravidelný príjem. V dôsledku pandémie banky sprísnili opatrenia, na základe ktorých poskytujú spotrebné úvery. Pri dokladovaní vám postačí pracovná zmluva, daňové priznanie, prípadne výpis z bankového účtu za posledný polrok.