Premýšľali ste niekedy nad tým, či sú vaše schopnosti rovnajúce sa práci, ktorú vykonávate? Dostávate skutočne dobre zaplatené, alebo pracujete primerane k vášmu platu? Otázok na túto problematiku môže byť veľa, no ak ste nad odpoveďou niektorej z nich čo i len zaváhali, máme pre vás riešenie.

Dlho sme sa snažili prísť na to, ako zhodnotiť prácu vám, pracovníkom v bankách či na finančnom trhu. Z mnoho prieskumov vyplýva, že na trhu je čoraz menej pracovných príležitostí, teda menej kontaktov posúvaných na pracovníkov z tohto odvetvia. Ako následok toho sa skracujú pracovné tímy, bez ohľadu na to, aké majú skúsenosti či koľko toho do svojej práce priniesli. Nedostatky môžete vnímať aj vy, či už spomalením práce alebo nižšími odmenami. “Našim cieľom je obohatiť svet financií a realít a vytvoriť pracovné miesto, na ktorom nájdete stabilnú finančnú budúcnosť.” - Ing. Katarína Kostková, odborná garantka projektu a manažérka finančných služieb v TUreality. Vyskúšali sme veľa modelov, ktoré nedokázali prekonať niektoré bariéry a stroskotali na nedostatkoch v procese spracovania. Okrem úrovne kvality práce sme sa venovali oveľa väčšiemu problému. Najväčším nedostatkom bol malý počet kontaktov posúvaných na našich finančných pracovníkov, ktorý sme v novom modeli úplne odstránili.

Ilustračné foto
Zdroj: TUreality
Ilustračné foto

Pracovná ponuka vycibrená do detailu

Pre nový, prepracovaný model hľadáme možno práve vás – FINTUČKÁRA. Človeka, ktorý pozná prácu v bankovom svete, respektíve ktorý rozumie financiám, nebojí sa systematickosti a miluje viesť dialógy s klientmi. Takého, ktorý ešte nenašiel svoju vysnívanú úverovú prácu a zázemie, kde by dokázal využiť všetky schopnosti, ktoré má v rukáve. Alebo jednoducho takého, kto má strach sa osamostatniť do externého prostredia plného finančákov a tlaku na hľadanie klientov.

U nás síce pracujete na živnosť alebo s. r. o., ale nie tak, ako ste to doposiaľ poznali. Máte možnosť sa osobne rozvíjať v tom, v čom vynikáte a čo vás baví. Zbavíme vás plánov a tlakov na iné produkty či aktivity. Vďaka tomu môžete zabudnúť na nepotrebné úlohy, ktoré vás nenapĺňajú. Všetku svoju prácu môžete vykonávať v pohodlí kancelárskeho kresla v jednej z našich moderne vybavených pobočiek, alebo si nechajte časť práce na doma. Administratívu môžete predsa vykonávať kedykoľvek počas dňa, či už skoro ráno alebo neskoro večer. U nás sa rozhodne neštiká každé ráno a nepýtate sa s dieťaťom k doktorovi či na skok na poštu. Náš tím berie do úvahy každého neodkladné povinnosti, čím dávame najavo našu úctu a tolerantnosť. Našou podmienkou je iba kvalitne a včas odvedená práca a spokojnosť našich klientov.

Ilustračné foto
Zdroj: TUreality
Ilustračné foto

Výhodou tejto pracovnej pozície je tiež finančné ohodnotenie bez hornej hranice. Za kvalitne odvedenú prácu máte možnosť získať skutočne toľko, koľko si zaslúžite. Fixný plat je pre nás nezmyslom, pokiaľ človek pracuje nad rámec. Dbáme na spokojnosť našich FINTUČKÁROV tak, ako na spokojnosť všetkých klientov. Máte teda možnosť pracovať bez obáv o finančnú budúcnosť, ktorú si tvoríte vy a iba vy.

U nás sa nedostatku práce báť nemusíte. Kontaktami našich FINTUČKÁROV zásobíme denne a to skutočne vo veľkom. Práve tento krok sme dokázali zrealizovať konečne v praxi , vďaka čomu sa stal náš model vysoko funkčným. Až 100% kontaktov na klientov je zaznamenaných a poputujú práve k vám, FINTUČKÁROVI, na stôl. Práce je skutočne veľa, a ako už sme spomenuli, máte možnosť pracovať toľko, koľko chcete. Ak sa toho na vás nakopí veľa, nemusíte zúfať. “Pokiaľ si poviete, že už zarábate dosť alebo chcete o čosi viac voľného času, dodáme vám kolegu, ktorý vám pomôže s administratívnou prácou, ale aj prácou s klientami,” prispela k téme opäť Katarína Kostková.

Ilustračné foto
Zdroj: TUreality
Ilustračné foto

Nebojte sa zmeny. Pracujte pre najväčšiu nefranšízovú realitnú kanceláriu na Slovensku, TU reality, so 14 ročnými skúsenosťami. Prispejte vašimi znalosťami a pracovným nasadením, ktoré vaši budúci kolegovia a klienti skutočne ocenia. Vyberte si z 24 pobočiek, ktoré sa stanú vašim zázemím pre plnenie si vlastného kariérneho sna. Vyskúšajte to u nás.

Ilustračné foto
Zdroj: TUreality
Ilustračné foto