Založiť si živnosť je pomerne jednoduchá administratívna záležitosť, no je to aj dôležitý krok v živote. Najmä pri tvorivých povolaniach a remeslách je živnosť o slobode, nových možnostiach, ale aj o nutnosti robiť zásadné rozhodnutia a prekonávaní prekážok. Kto skúsil podnikať, ten vie, že akákoľvek opora je vždy vítaná. Tatra banka je silným a stabilným partnerom pre tých, ktorí sa rozhodli urobiť tento odvážny krok.

Účet bez poplatku za vedenie

V začiatkoch podnikania určite prídu zvýšené výdavky. Náradie, zariadenie, softvér, doprava, všetko niečo stojí. Tatra banka preto začínajúcim podnikateľom a všetkým živnostníkom vychádza v ústrety. S novým Živnostenským účtom, ktorý je určený pre všetkých živnostníkov a slobodné povolania, máte počas prvých 12 mesiacov vedenie účtu zadarmo bez akýchkoľvek podmienok. Ani potom vás však nemusí nič stáť. Na 100% zľavu z poplatku za vedenie účtu vám bude stačiť bezhotovostný kreditný obrat aspoň 500 eur mesačne.

Plánujete založiť živnosť? Nezabudnite na účet

Zdroj: Profimedia.sk

Peniaze vždy poruke

Ak potrebujete riešiť niečo osobne, Tatra banka má v pobočkách business poradcov, ktorí sú odborníkmi na všetky finančné podnikateľské otázky. Väčšinu služieb však vybavíte kedykoľvek vďaka mobilnej aplikácii a Internet bankingu, takže na chodenie do pobočiek nemusíte vo väčšine prípadov myslieť. Vďaka širokej sietí bankomatov sa k hotovosti dostanete takmer všade a zároveň môžete peniaze aj vložiť na svoj účet v špeciálnych bankomatoch na VKLAD aj VÝBER bez poplatkov.

Prehľadnosť pre lepšie rozhodnutia

Pri väčšom počte zákazníkov, dodávateľov či drobných nákupov je veľmi jednoduché stratiť prehľad o tom, kam a v akom množstve idú vaše peniaze. Kto má prehľad vo svojich financiách, robí lepšie rozhodnutia. S pravidelnými notifikáciami o pohyboch a emailovými výpismi z účtu ho nikdy nestratíte. Nastavíte si, koľko výpisov chcete dostávať, v ľubovoľnom intervale. Je to jednoduchá, no pritom veľmi nápomocná rutina, ktorá vám pomôže najmä v rušných obdobiach.

S novým Živnostenským účtom je Tatra banka vaším najlepším partnerom, ktorý vám pomôže napredovať v podnikaní.