Najštedrejší príspevok na zubára získate v Dôvere

Urobili sme porovnanie zdravotných poisťovní a ako prvý sme porovnali príspevok na zuby. Zdravotná poisťovňa Dôvera poskytne svojím poistencom až 150 eur na ošetrenie zubov vrátane dentálnej hygieny. Poistenci Unionu získajú príspevok na zubára 100 eur. Rovnakú výšku príspevku zavedie od januára aj štátna VšZP, avšak podmienky získania príspevku sú veľmi komplikované. Množstvo poistencov tak nebude mať na príspevok nárok.

S plánovaním rodičovstva vám pomôže Union

Zdravotná poisťovňa Union podporí budúcich rodičov, ktorým sa nedarí splodiť bábätko, príspevkom až 900 eur na umelé oplodnenie. Mamičky poistené v Unione majú navyšenárok na licencovanú pôrodnú asistenciu a bezplatné zapožičanie monitoru dychu. Zdravotná poisťovňa Dôvera poteší rodičov darčekovým balíčkom v hodnote 50 eur a zľavou na nadštandardnú izbu v nemocnici. VšZP si pre mamičky pripravila vzorku opaľovacieho krému a očkovací kalendár.

Najviac za doplatky za lieky vám vrátia súkromné zdravotné poisťovne

Zdravotná poisťovňa Union vráti rodičom 100 % doplatkov za lieky pre dieťa. Rodina poistená v Dôvere má nárok na 300 eur späť za lieky pre každého člena domácnosti. VšZP ponúka poistencom príspevok 200 eur, avšak pre získanie príspevku musia byť minimálne ďalšie 3 osoby vo vašom okolí poistené vo VšZP.

Chcete vedieť, kde získate ako poistenec najviac výhod bez zbytočných komplikovaných podmienok? Pozrite si podrobné porovnanie zdravotných poisťovní. Zdravotnú poisťovňu môžete zmeniť do konca septembra a úplne zadarmo. Vďaka správnemu výberu tak môžete v budúcom roku získať lepšiu zdravotnú starostlivosť.