Nebojte sa podnikať

Ako začať? Načo je potrebný finančný plán? Kto sú potenciálni zákazníci a ako ich získať? Čo robiť, keď sa nedarí, alebo, naopak, keď sa dariť začne? O tomto a mnohom ďalšom sa budeme rozprávať s mladými podnikateľmi, ktorí už majú začiatky za sebou a úspešne sa držia na trhu plnom konkurencie.

V prvej sérii podcastov predstavíme trojicu podnikateľov z rôzneho prostredia a s rôznymi životnými osudmi. Priblížime vám príbeh manželov, ktorí sa namiesto kúpy pozemku rozhodli investovať peniaze do podnikateľského plánu, a vďaka tomu teraz úspešne vedú vlastnú firmu.

Zoznámite sa s podnikateľkou, ktorá zistila, že ako slobodná matka s tromi deťmi na trhu práce neuspeje a následne premenila svoj koníček na obživu.

A tiež spoznáte mladých chalanov, ktorí recept po starej mame využili na zaplátanie diery na trhu a v súčasnosti má ich firma zastúpenie už aj v okolitých krajinách.

Navyše nám kouči s mnohoročnými skúsenosťami so startupmi na celom Slovensku prezradia know-how úspešných projektov a porozprávajú o tom, čo funguje a čomu sa treba pri rozbiehaní biznisu vyhnúť.

Nebojte sa podnikať