Ak sa k tomu pridá aj zaujímavá lokalita v srdci Vysokých Tatier, záruka úspechu je istá.

Dlhoročné skúsenosti teamu profesionálov v BELLEVUE Grand Hotel sú garanciou špičkovej úrovne a kvalitných služieb. Množstvo zrealizovaných akcií s kapacitou od 10 do 1200 osôb potvrdzujú vysoký záujem a spokojnosť zákazníkov. O možnostiach sa presvedčte sami na https://www.hotelbellevue.sk/kongresy-a-eventy/

Hotel disponuje  variabilným veľkorysým priestorom s rôznymi možnosťami využitia. „Poskytnúť vieme Hlavnú sálu GRAND BELLEVUE  s rozlohou až 660 m2 a kapacitou 750 osôb, ktorú je možné rozdeliť na polovicu, alebo tri stredné salóniky a jeden menší. Pri náročnejších eventoch disponujeme aj ďalšími priestormi. Všetky vieme prispôsobiť podľa požiadaviek klienta. Pred GRAND BELLEVUE je priestranné foyer v rozlohe  400 m2, vhodné na rauty, reklamné bannery a roll upy, či stánky pre vystavovateľov. Reprezentatívne je prostredie recepcie s Lobby barom, ktoré sa dá využiť na uvítanie alebo registráciu účastníkov väčších akcií.“, zdôrazňuje riaditeľ hotela, Ing. Miroslav Warhol.

Najlepší kongres v Tatrách ? S prehľadom

Zdroj: BELLEVUE Grand Hotel

Veľkou výhodou je vlastné IT oddelenie hotela s profesionálnou technickou podporou. Komplexné technické zázemie konferenčných priestorov vrátane ozvučenia a potrebnej techniky je preto samozrejmosťou.

Priestranné parkovisko, ktoré v Tatrách nebýva zvykom, vás milo prekvapí. K 150 izbám prislúcha 140 miestne parkovisko pre autá a 5 autobusov. V prekvapeniach tu zďaleka nekončíme. 83 nadštandardných izieb EXCLUSIVE, k tomu nové až dvojnásobne zväčšené wellness centrum sú zárukou komfortu, ktorý poteší aj tých najnáročnejších klientov.

Najlepší kongres v Tatrách ? S prehľadom

Zdroj: BELLEVUE Grand Hotel