Najväčšiu ponuku dostanete na internete

Najväčšou prednosťou PZP online, ktorej poisťovne nevedia konkurovať, je široká ponuka. Poisťovňa vám ponúkne iba svoj poistný produkt, zatiaľ čo PZP kalkulačka pre vás porovná ponuky všetkých poisťovní na Slovensku, z ktorých si vyberiete tú najlepšiu.

Najlacnejšie poistenie auta uzatvoríte cez internet

Internetová kalkulačka nemá náklady na prevádzku kamennej pobočky ani na platy jej zamestnancov. Najvýhodnejšie je preto vždy poistenie auta cez internet. Vďaka online poisteniu môžete mesačne ušetriť desiatky eur.

Vyhnete sa stresu aj zbytočným papierom

Pri uzatváraní PZP na kamennej pobočke vám pracovníčka predloží množstvo dokumentov, ktoré si musíte okamžite preštudovať a podpísať. Je to nielen nekomfortné, ale aj stresujúce. V prípade poistenia auta cez internet vám všetky dokumenty prídu e-mailom a vy tak budete mať možnosť prečítať si ich v pohodlí vášho domova. Dokumenty vám budú následne doručené aj poštou priamo na vašu adresu.

Jednu vec v živote si môžete urobiť jednoduchšou a to je dojednávanie poistenia pre svoje auto. Uzatvorte si PZP online a pridajte sa k množstvu vodičov, ktorí to skúsili a neoľutovali.