Tieto slová nepovedal prokurátor a ani vyšetrovateľ. Verejnosti to oznámil človek, ktorý by sa to v normálne fungujúcom štáte nemal ako dozvedieť. Ibaže, na Slovensku je možné dnes takmer všetko.

Čo vie R. Fico

Robert Fico nemal najmenší problém odkryť, ktorá verzia vyšetrovania je tá pravá, hoci to nemá ako vedieť. A to deň predtým generálny prokurátor Jaromír Čižnár vyzýval všetkých politikov, aby sa prestali vyjadrovať k tomu, do čoho sa nerozumejú.

R. Fico prečítal vyhlásenie, v ktorom opäť obvinil prezidenta, opozíciu, médiá, mimovládne organizácie a aj všetkých tých, ktorí protestovali v marci v uliciach, že smrť novinára a jeho priateľky zneužili. Expremiér považuje taliansku verziu za falošnú a toto podľa neho „nezmyselné tvrdenie bolo zneužité na pokus zmeniť mocenské pomery na Slovensku a zosadiť vládu.“

Odporúčame každému, kto ešte vystúpenie šéfa Smeru nevidel, aby si ho pozrel. Pri jeho vystúpení mu stáli za chrbtom najdôležitejší ľudia v strane – Robert Kaliňák, Peter Žiga, Peter Kažimír, Peter Pellegrini, Viktor Stromček, Richard Raši a Juraj Blanár. Chýbal len Martin Glváč.

Svoje vystúpenie by si mal pozrieť aj samotný R. Fico. Nemusí byť ani odborník na neverbálnu komunikáciu, aby videl to, čo verejnosť. Viacerí spolustraníci, ktorí mu robili štafáž pri tomto trápnom vystúpení, pri opakovaní jeho tvrdení o spriahnutí sa proti vláde, trpeli. Bolo im to vidieť na tvári.

Možno príde čas, že 

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa