Daňová poradňa eTRENDU je tu na to, aby vám pomohla s vašimi daňovými otázkami a problémami. Odpovede a riešenia na ne hľadali daňoví poradcovia, ktorí spolupracovali s TRENDOM.

Ak ste predplatiteľ TRENDU, máte jedinečnú možnosť položiť im každý rok, ale len vo vyhradenom termíne od konca februára do polovice marca, svoju vlastnú otázku týkajúcu sa iba dane z príjmov za uplynulé zdaňovacie obdobie 32119>v tomto formulári. A nezáleží na tom, či ste podnikateľ, živnostník alebo zamestnanec. Pravdaže, predpoklad je, že ste už zaregistrovaní na eTRENDE. V takom prípade iba zadajte meno a heslo. Ak ste sa ešte neregistrovali, môžte tak bezplatne urobiť tu.

Vaše otázky budeme rozdeľovať medzi poradcov tak, aby ich zodpovedanie bolo čo najviac plynulé. Odpoveď na vašu otázku dostanete mailom a zároveň bude (anonymne) zobrazená aj s odpoveďou na stránkach eTRENDU. Počítajte prosím s možnosťou, že daňoví poradcovia môžu odpoveď aj odmietnuť.

Ak nie ste predplatiteľ TRENDU, máte šancu, že riešenie svojho problému nájdete v odpovediach na niektorú z položených otázok. Tie zverejňujeme na webe priebežne, počas celého marca. Samozrejme, ak si 20016>predplatíte TREND, získate okamžite možnosť položenia vlastných otázok.Tím eTRENDU pevne verí, že vám daňová poradňa pomôže a zaujme vás.Daňové rady pre súkromné osoby (2005):


Daňové rady pre podnikateľov (2005):